پرداخت وام بین 100 میلیون الی 20 میلیارد

وام فـــــــــوری

۰۹۱۲۲۳۰۴۲۶۵

۰۹۱۹۶۳۱۴۹۷۹

مسکونی
وام فوری

شرایط دریافت وام

وام فوری
وام فوری

وام فوری | هلدینگ طنین سازه

وام فوری، قطعا برای شما هم پیش آمده که برای تامین نقدینگی خود به فکر دریافت وام افتاده باشید. به همین دلیل برای دریافت وام به بانک مراجعه کرده­اید. زمانی­که شرایط دریافت وام را مطالعه می­کنید، متوجه می­شوید که دریافت وام بانکی کار ساده­ای نخواهد بود. اول اینکه شما باید یک حساب سپرده داشته باشید و در آن مبلغی را به مدت چند ماه سپرده­گذاری کنید. بعد از گذشت چند ماه می­توانید برای دریافت وام اقدام کنید. دوم اینکه برای دریافت وام بانکی حداقل یک ضامن معرفی کنید.

 اگر این شرایط را داشته باشید، بعد از گذشت چند ماه وام به شما پرداخت خواهد شد. اما مشکل زمانی است که شما فوری به پول نیاز دارید. به همین دلیل وام بانکی گزینه مناسبی در این شرایط نخواهد بود. در زمان­هایی که شما فوری به پول نیاز دارید می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید. این وام در تهران و کرج در ازای سند ملک یا خودرو پرداخت می­شود.

نکات مهمی که قبل از گرفتن وام باید به انها توجه کنید :

 1. کل پولی که باید به بانک پرداخت کنید را به درستی محاسبه کنید.
 2. قبل از اقدام به گرفتن وام فوری، از شرایط ویژه آن به طور کامل اطلاع کسب کنید.
 3. از اینکه چند درصد سود واقعی بهره وام است، اطلاع یابید.
 4. مطلع شوید که بازپرداخت وام چند ماهه و با چه مبلغی است.

مزیای وام فوری چیست؟

دریافت وام فوری مزایای بسیاری به همراه دارد. ممکن است که شما هنگام مواجه با مسائل مالی به فکر فروش خانه و خودروی خود باشید. اما همان­طور که می­دانید هردوی آن­ها سرمایه محسوب می­شود. در این شرایط می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ روی اسناد آن­ها وام دریافت کنید. بدین ترتیب سرمایه خود را حفظ کردید. همان­طور که قبلا اشاره شد، دریافت وام بانکی بسیار زمان­بر است. اما با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید یک روزه وام دریافت کنید. از طرفی برای دریافت وام بانکی باید ضامن معتبر معرفی کنید. این درحالی است که وام فوری بدون ضامن می­باشد. اسناد شما تا پایان پرداخت تمامی اقساط وام نزد هلدینگ می­ماند. برای دریافت وام فوری سند مسکونی و وام فوری سند خودرو در تهران و کرج می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

وام فوری طنین سازه

وام فوری چیست؟

زمانی­که شما سریعا به پول نیاز دارید، وام بانکی مناسب شما نخواهد بود. زیرا دریافت وام بانکی سلسله مراتبی دارد که بسیار سخت و پیچیده است و شما را درگیر کار اداری می­کند. در این شرایط شما اگر سند ملک یا خودرو در اختیار دارید، می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و درخواست وام فوری دهید. این نوع وام دردسرهای وام بانکی را نداشته و فوری پول به حساب شما واریز خواهد شد. هلدینگ طنین سازه یکی از موسسات برجسته ایران است که در تهران و کرج وام فوری به متقاضیانی که سند خودرو یا ملک دارند، پرداخت می­کند. برای دریافت وام فوری از هلدینگ طنین سازه کافیست که تماس گرفته و از شرایط آن آگاه شوید.

روش های گرفتن وام فوری

یکی از روش­ های تامین نقدینگی، دریافت وام بانکی است. اما همان­طور که می­دانید، دریافت وام و تسهیلات از بانک مراحل طولانی بوده و طاقت فرسا است. زیرا بانک­ها هنگام پرداخت وام بانکی بسیار سخت­گیر هستند. شما باید برای دریافت وام بانکی ضامن معتبر تعریف کنید. در این شرایط افراد عادی هنگام پیدا کردن ضامن، بسیار سخت است. حتی اگر تمامی شرایط بانک را داشته باشید، دریافت وام بانکی زمان­بر است. در این شرایط بجای مراجعه به بانک می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کنید. موسسات وام دهند، برای مشتریان خود دریافت وام را بسیار آسان­تر کرده است.

برای دریافت وام فوری سند ملکی و سند خودرو، اسناد مربوطه را به همراه مدارک شناسایی جمع آوری کرده و به هلدینگ طنین سازه ارائه دهید. هلدینگ یک کارشناس جهت تعیین ارزش ملک یا خودروی شما می­فرستد. پس از بررسی و قیمت گذاری ملک یا خودرو، شما می­توانید مبلغ وام را درخواست دهید. بعد از آن مراحل دیگر در دفتر اسناد انجام می­شود. در آخر پول به حساب شما واریز خواهد شد. تمامی این کارها یک روزه اتفاق می­افتد. هلدینگ طنین سازه با سال­ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت وام فوری با سند مسکونی و وام فوری با سند خودرو در تهران و کرج تماس بگیرید.

دریافت وام فوری برای برطرف کردن مشکلات مالی یکی از دغدغه­ های بسیاری از مردم است. تصور کنید که برای خرید ماشین یا خانه یا وسایل ضروری زندگی باید نقدینگی خود را افزایش دهید. در این مواقع هیچ راهی جز وام گرفتن ندارید. از این رو به بانک مراجعه کرده و درباره انواع وام بانکی تحقیق می­کنید. متوجه می­شوید که دریافت وام بانکی کمی چالش برانگیز است. اول اینکه شما باید در بانک مورد نظر حساب سپرده داشته باشید و چند ماه از افتتاح حساب گذشته باشد.

دوم اینکه برای دریافت وام بانکی باید یک ضامن معتبر معرفی کنید. اگر این شرایط را داشته باشید، دریافت وام طول خواهد کشید. به همین دلیل از دریافت وام منصرف خواهید شد. اما راه بهتری وجود دارد. شما می­توانید با مراجعه به موسسات وام دهنده، وام فوری دریافت کنید. برای آشنایی با وام فوری ادامه مطلب را مطالعه کنید. هلدینگ طنین سازه وام با سند ملکی و وام با سند خودرو را به ساکنین تهران و کرج ارائه می­دهد.

وام فوری تامین نقدینگی چیست؟

شرایطی را تصور کنید که برای تامین نقدینگی خود سریعا به پول نیاز دارید. در این شرایط بهترین راه دریافت وام است. اما همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره شد، وام بانکی به دلیل طولانی بودن فرآیند و شرایط سخت گزینه مناسبی برای کسی که فوری به پول نیاز دارد، مناسب نیست. در این موارد با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و ارائه سند ملک یا خودروی خود می­توانید وام فوری دریافت کنید. وام فوری انواع مختلفی دارد. در این مقاله قصد داریم هر کدام از آن­ها را توضیح دهیم.

وام فوری، برای بسیاری از ما پیش آمده که احتیاج فوری به وام داشته باشیم اما اطلاعاتی درباره چگونگی گرفتن وام، بانک­های ارائه دهنده وام فوری و شرایطی که برای گرفتن وام مورد نیاز است، نداشته باشیم. تعداد زیادی از بانک­های دولتی و خصوصی تسهیلات فوری را به شرط تضمین مناسب و سود متناسب با آن ارائه می­دهند.

وام فوری، نوعی قرض است که یکی از راه های کسب درآمد بانک‌ها و شرکت‌های وام دهنده محسوب می‌شود. بانک‌ها و شرکت‌ها با توجه به شرایط خاص وام گیرنده مقداری پول به او پرداخت می­کنند.

وام گیرنده مبلغ وام را در ازای سود ثابت دریافت می­کند. برای دریافت وام فوری  باید ضمانتی مانند فیش حقوقی، چک، سفته، سند و غیره را با توجه به شرایطتان و نوع وام، به بانک ارائه دهید.
سپس وام به شما پرداخت می­شود. در آخر شما مبلغ اصل وام را به همراه سود آن به بانک پرداخت می­کنید. پرداخت به صورت اقساطی است. از آنجا که بانک‌ها انواع مختلفی از تسهیلات و وام­ها را به مشتری­های خود ارائه می­دهند، هر کدام شرایط خاص خود را دارد.

بنابراین شما با توجه به وامی که می­خواهید دریافت کنید، باید شرایط وام موردنظر را مطالعه کرده و مدارک مورد نیاز را به بانک ارائه دهید. در آخر شما می­توانید وام دریافت کنید. اما برای دریافت وام فوری از گروه هلدینگ طنین سازه نیاز به این همه مراحل نیست، فقط کافیست با یک تماس وام فوری خود را در حساب بانکی لمس کنید.

هلدینگ طنین سازه می تواند در کمترین زمان هر نوع وام که شما نیاز دارید روس سند مسکونی تهران و کرج ارائه دهد شما با ارائه سند مسکونی خود می توانید وام فوری دریافت کنید و از شرایط اقساط بسیار آسان هلدینگ طنین سازه لذت ببرید.

وام فوری با سند خودرو
برای دریافت این وام باید شرایط زیر را رعایت کنید:

سن متقاضی وام خودرو باید بالای 18 سال باشد.

شش دانگ سند خودرو به نام متقاضی باشد.

این وام تنها به خودروهایی که پلاک تهران و کرج دارند، تعلق می­­گیرد.

وام سند خودرو یک وام فوری بدون ضامن است. زمانی­که شما سند خودرو را به هلدینگ می­دهید، این سند به عنوان ضامن نزد طنین سازه می­ماند تا شما تمام اقساط را پرداخت کنید. نکته مثبت در رابطه با این وام این است که شما می­توانید از خودرو استفاده کنید.

وام فوری یک روزه 

در شرایطی که مشکلات مالی دارید، با مراجعه به بانک می­توانید وا

وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه

م دریافت کرده و نقدینگی خود را تامین کنید. هنگام مراجعه به بانک متوجه می­شوید که برای دریافت وام بانکی باید یک حساب سپرده داشته و مقدار پول در آن حساب واریز کنید. بعد از گدشت چند ماه می­توانید برای دریافت وام اقدام نمایید. یکی دیگر از شرایطی که برای دریافت وام باید داشته باشید، ارائه ضامن معتبر است. اما همان­طور که قبلا اشاره کردیم، یافتن ضامن برای تمامی افراد امکان­پذیر نیست. از طرفی حتی با داشتن تمامی شرایط، پروسه دریافت وام بانکی زمان بر است.

اما راه بهتری وجود دارد. با مراجعه به هلدینگ طنین سازه می­توانید وام فوری یک روزه دریافت کنید. بدین ترتیب که اگر سند ملک یا خودرو دارید، با ارائه هر یک از اسناد به هلدینگ طنین سازه  می­توانید به ارزش مبلغ آن­ها وام دریافت کنید. این وام یک روزه پرداخت می­شود. نکته دیگری که وجود دارد این است که شما نیازی به معرفی ضامن ندارید. اسناد مذکور به عنوان ضامن نزد هلدینگ طنین سازه  می­ماند.

مزایای وام فوری چیست؟

دریافت وام فوری مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

 • نیازی به معرفی ضامن نیست.
 • کار اداری ندارد.
 • فوری و یک روزه پرداخت می­شود.
 • به شما کمک می­کند تا سرمایه خود را حفظ کنید.

برای دریافت وام سند خودرو و  وام  سند مسکونی می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

وام فوری

وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن از نظر مشتریان به وام­هایی گفته می­شود که به جز وام گیرنده شخص دیگری در پرونده وام به­ عنوان ضامن امضا نکرده باشد.

اگر وام فوری مورد نظر در مقابل سپرده ثابت یا بلند مدت یا هر نوع حساب دیگر بانکی باشد به نوعی وام بدون ضامن محسوب می­شود.

اگر وام گیرنده و صاحب سپرده یک نفر باشد، یا وام گیرنده سند غیرمنقول (مالی که از جایی به جای دیگر قابل انتقال نباشد، مانند زمین و معدن) خود را به عنوان ضمانت وام در اختیار بانک قرار دهد، دیگر نیازی به شخص حقیقی به عنوان ضامن نیست.

در این مورد نیز باید اشاره کرد که بانک­ها، سفته بدون ضامن را به عنوان وثیقه برای وام فوری نمی­پذیرند، چون علاوه بر وام گیرنده باید شخص ثالثی بدهی را تضمین کند زیرا سفته به تنهایی و بدون امضا اعتبار ندارد.

انواع وام فوری

وام فوری  انواع مختلفی دارد که مهم­ترین آن­ها عبارتند از:

 • وام سند مسکونی
 • وام سند خودرو
 • وام  طلا
 • وام سفته یا چک
 • وام سیم کارت

در هلدینگ طنین سازه وام سند مسکونی و وام  سند خودرو در تهران و کرج ارائه می­شود.

وام فوری سند مسکونی

مشکلات مالی برای همه وجود دارد. یکی از روش­هایی که بتوان در این اوضاع اقصادی و تورم بالا دوام آورد. اما دریافت وام بانکی از سپرده گذاری گرفته تا یافتن ضامن و کار اداری بسیار سخت و پیچیده است. در شرایطی که برای مشکلات مالی خود فوری به پول نیاز دارید، ممکن است به فروش ملکتان فکر کنید. اما پیدا کردن مشتری با توجه به بازار املاک بسیار سخت است. با فرض اینکه شما مکلتان را به فروش برسانید، خرید خانه در آینده دیگر برای شما امکان­پذیر نخواهد بود. چرا که روز به روز قیمت مسکن افزایش پیدا کرده و خرید آن برای تمامی افراد جامعه سخت است. بنابراین این روش نیز روش مناسبی برای تامین نقدینگی نخواهد بود. بهترین راه این است که به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و با ارائه سند ملکتان می­توانید وام فوری دریافت کنید.

این وام یک روزه پرداخت می­شود. تنها موردی که باید به آن توجه کنید این است که سند ملکتان باید 6ید وام فوری دریافت کنید. این وام یک روزه پرداخت می­شود. تنها موردی که باید به آن توجه کنید این است که سند ملکتان باید 6 دانگ آن کامل به نام متقاضی باشد. برای دریافت وام سند مسکونی در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و فوری و حداکثر یک روزه مبلغ موردنظرتان را دریافت کنید. لازم به ذکر است که این وام جزو وام بدون ضامن است. سند ملکتان به عنوان ضامن نزد هلدینگ می­ماند. بعد از پرداخت تمامی اقساط سند به شما باز خواهد گشت.

تعریف وام سند مسکن

وام فوری سند مسکونی یکی از خدماتی است که توسط هلدینگ طنین سازه به متقاضیانی که ساکن کرج و تهران هستند، پرداخت می­شود. چنانچه شما ملکی دارید که شش دانگ آن به نامتان است، می­توانید با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و ارائه سند ملکی خود وام فوری با سند ملکی دریافت کنید. ممکن است که پیش از دریافت وام فوری به فکر فروش خانه خود باشید. چرا که می­خواهید مشکلات مالی خود را حل کنید. اما با فروش ملکتان سرمایه خود را از دست می­دهید.

از این رو به جای فروش خانه خود می­توانید وام فوری با سند ملکی دریافت کنید. با این روش می­توانید علاوه بر تامین پول مورد نیاز، سرمایه خود را نیز حفظ کنید. نکته مثبت وام با سند ملکی این است که این وام بدون ضامن می­باشد. یعنی شما با ارائه سند ملک به هلدینگ دیگر نیازی به معرفی ضامن ندارید. این در حالی است که برای دریافت وام فوری سند ملکی از بانک، باز هم باید ضامن معرفی کنید.

وام فوری سند مسکونی مواقع مشکلات مالی

مسکن یکی دیگر از سرمایه­ هایی است که موقع مشکلات مالی به فکر فروش آن هستیم. اما به دلیل اوضاع اقتصادی فروش مسکن کمی مشکل و زمان­بر است. علاوه بر این، فروش مسکن کار درستی نیست. زیرا با فروش آن با توجه به بازار مسکن ممکن است که دیگر نتوانید خانه بخرید. از این رو زمانی­که فوری به پول نیاز دارید، بهترین کار این است که بجای فروش خانه خود، وام سند مسکونی دریافت کنید. بدین صورت که با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و ارائه سند ملکتان، وام فوری دریافت کنید. توجه داشته باشید که سند مسکن باید شش دانگ به نام شما باشد. این وام نیز جزو وام­ های بدون ضامن در نظر گرفته می­شود. سند ملک به عنوان ضمانت نزد هلدینگ طنین سازه تا پایان پرداخت کامل اقساط باقی می­ماند.

نکاتی که قبل از گرفتن وام فوری با سند مسکن باید بدانید

وام فوری با سند ملکی در بانک­های مختلف، دارای شرایط یکسان نیست و به نوع بانک مربوطه بستگی دارد. بانک دی، انصار، قوامین، پارسیان، تجارت، ملت و … این نوع وام فوری را به متقاضیان پرداخت می­کنند.

وام خودرو
 1. برای گرفتن وام فوری با سند ملکی، باید 6 دانگ معتبر بوده و هیچ گونه اشکال و یا نواقصی نداشته باشد.
 2. سند ملکی که می­خواهید از آن برای گرفتن وام فوری استفاده کنید، باید در دفاتر رسمی به ثبت رسیده باشد، در غیر این صورت سند شما از نظر بانک معتبر نیست.
 3. شخص وام گیرنده نباید سابقه­ی هیچ گونه چک برگشتی داشته باشد و یا از قبل وام پرداخت نشده­ای داشته باشد؛ زیرا پیش از اتمام اقساط وام قبلی، نمی­تواند وام جدیدی دریافت کند.
 4. تمامی هزینه­هایی که به منظور دریافت وام با سند ملکی پرداخت می­شوند، اعم از نقل و انتقالات سند، کارشناس و … بر عهده خود شخص است.
 5. میزان مبلغ وام به پول شما بستگی دارد اما سود وام فوری با استفاده از سند ملکی در اکثر بانک­ها با سود 18 درصد است.

دریافت وام فوری از هلدینگ طنین سازه مزایای بسیاری دارد که برخی از آن­ها را در لیست زیر آورده­ایم:

 • وام فوری، بدون ضامن است. اسناد ماشین یا خانه به عنوان ضمانت در نظر گرفته می­شوند.
 • با دریافت وام فوری می­توانید سرمایه خود را حفظ کنید.
 • وام فوری، سریع و حداکثر یک روزه پرداخت می­شوند.
 • مشخص کردن تعداد اقساط توسط متقاضی تعیین می­شود.

برای دریافت وام با سند مسکونی و سند خودرو در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید. بدین ترتیب می­توانید مبلغ موردنظرتان را سریع دریافت کرده و بدون هیچ نگرانی مشکلات مالی خود را برطرف کنید.

وام فوری

یکی از روش‌های اخذ وام فوری ارائه سند مسکونی به بانک است. زمانی‌که قصد دارید وام بانکی دریافت کنید ولی سپرده سرمایه‌گذاری بلند مدت ندارید، یا فردی را سراغ ندارید که این امتیاز را داشته باشد، می‌توانید وام با سند مسکونی دریافت کنید. یکی از مزایای این وام این است که شما دیگر به ارائه ضامن نیازی ندارید و تا زمان بازپرداخت اقساط سند خانه در رهن بانک قرار می‌گیرد. هر بانکی شرایط خاص خود را دارد؛ بنابراین برای دریافت این نوع وام و آگاهی از شرایط به بانک مورد نظرتا مراجعه کنید.

وام فوری سند خودرو

موقعیتی را تصور کنید که معامله­ ای انجام دادید یا می­خواهید کالایی خریداری کنید. بدین ترتیب به پول نیاز دارید. در این زمان به بانک مراجعه کرده و درخواست وام می­دهید. اما متوجه خواهید شد که دریافت وام بانکی زمان­بر است. بنابراین از دریافت وام بانکی منصرف می­شوید. اگر خودرو داشته باشید، ممکن است که به فکر فروش آن افتاده باشید. اما این روش نیز مناسب نیست. چرا که خودرو در ایران یک سرمایه محسوب می­شود. با فروش آن شما سرمایه خود را از دست داده­اید. به علاوه، اگر آن را بفروشید ممکن است چند سال طول بکشد که دوباره بتوانید خودرو خریداری کنید. یک راه مطمئن که هم برای شما سریع پول می­آورد و هم سرمایه شما را حفظ می­کند. با مراجعه به هلدینگ طنین سازه می­توانید روی سند خودرو خود وام دریافت کنید.

وام فوری سند خودرو شرایط سخت اقتصادی

زمانی­که در شرایط سخت اقتصادی هستید، ممکن است به فکر فروش خودروی خود باشید. از آنجا که در ایران خودرو یک سرمایه محسوب می­شود، فروش آن اشتباه است. زیرا با فروش آن شما سرمایه خود را از دست داده­اید. علاوه بر این، ممکن است با فروش آن نتوانید دوباره ماشین بخرید. در این شرایط می­توانید با مراجعه به هدلینگ طنین سازه و ارائه سند خودرو، وام فوری دریافت کنید. برای دریافت این وام باید دو چیز را مد نظر قرار دهید:

 • سند خودرو باید 6 دانگ کامل به نام شما باشد.
 • شما برای دریافت وام با سند خودرو باید حداقل بالای 18 سال سن داشته باشید.

وام سند خودرو جزو وام­های بدون ضامن محسوب می­شود. درواقع، سندی که به هلدینگ ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت تا پایان پرداخت اقساط نزد هلدینگ باقی می­ماند. اما شما می­توانید در این مدت از ماشین خود استفاده کنید. بنابراین، با دریافت وام با سند خودرو هم سرمایه خود را حفظ کردید و هم مشکلات مالی خود را برطرف نمودید.

شرایط مهم و اصلی دریافت وام فوری با سند خودرو:

 1. وام فوری با سند خودرو به مالکین خودرو که ارزش دارایی آن­ها با نرخ تعیین شده بانک همخوانی داشته باشد تعلق می­گیرد.
 2. معمولاً سقف وام با سند خودرو 30 میلیون تومان و سود آن 24 درصد است.
وام با سند خودرو طنین سازه

یکی دیگر از شرایط اخذ وام فوری، ارائه سند ماشین به‌جای ضامن است. چنانچه ماشین دارید، می‌ةوانید با ارائه سند خودرو به بانک مورد نظر مراجعه کرده و وام دریافت کنید. مقدار وام و سود آن در هر بانکی متفاوت است. این روش دو مزیت دارد. اول اینکه با ارائه سند خودرو دیگر به ارائه ضامن نیازی ندارید. دوم اینکه زمانی که وام را دریافت کردید، لازم نیست ماشین را در پارکینگ بگذارید. می‌توانی داز آن استفاده کنید.شرایط اخذ وام با سند خودرو در هر بانکی متفاوت است؛ بنابراین با مراجعه به بانک مورد نظر می‌توانید از شرایط آن باخبر شوید.

وام طلا

زمانی­که شما سرمایه خود را به طلا تبدیل کردید، برای خرید ماشین، خانه یا وسایل ضروری ممکن است که به فکر فروش طلاهای خود باشید. طلا نیز مانند خانه و ماشین سرمایه محسوب می­شود. بجای فروش آن می­توانید وام فوری با طلا دریافت کنید. با گرو گذاشتن طلای خود نزد موسسات وام دهنده، می­توانید وام دریافت کنید. وام با طلا بدون ضامن است. گرو گذاشتن طلا نزد موسسات وام دهنده، نوعی ضمانت محسوب می­شود. با دریافت وام با طلا شما نه تنها سرمایه خود را حفظ کردید، بلکه مشکلات مالی خود را برطرف می­کنید.

وام سیم کارت همراه اول

چنانچه دارای سیم کارت همراه اول هستید، که با شماره 1، 2 یا 3 شروع می­شود، بدانید که سرمایه­ای دارید که می­توانید از آن استفاده کنید. شما می­توانید با فروش آن پول کافی برای تامین مشکلات مالی خود را بدست آورید. اما راه بهتری وجود دارد. می­توانید وام فوری سیم کارت همراه اول دریافت کنید. شما می­توانید با ارائه سند سیم کارتتان وام فوری دریافت کنید. نکته مثبتی که درباره این وام وجود دارد این است که می­توانید از سیم کارت خود استفاده کنید. این وام نیز بدون ضامن بوده و سند سیم کارت به عنوان ضمانت نزد موسسه وام دهنده باقی می­ماند.

وام فوری چک یا سفته

یکی دیگر از مواردی که می­توانید به عنوان ضمانت به موسسه وام دهنده ارائه داده و وام دریافت کنید، چک یا سفته است. چک و سفته هردو اسناد معتبری برای دریافت وام هستند. اگر شما صاحب دسته چک هستید، با ارائه چک می­توانید وام فوری بدون ضامن دریافت کنید. اما اگر شرایط دریافت دسته چک را ندارید، یا کسی را ندارید که به شما چک بدهد، می­توانید سفته بجای چک ارائه دهید. تنها تفاوت بین سفته و چک این است که زیر سفته را فرد سومی باید به عنوان ضامن امضا کند.

خرید وام فوری از سپرده گذارها

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، اگر بخواهید وام دریافت کنید، به حساب سپرده نیاز دارید. افراد بسیاری هستند که در بانک سپرده گذاری کردند، اما به وام نیازی ندارند. این افراد به‌خاطر سپرده گذاری که کردند، دارای امتیاز وام هستند. اما چون به وام نیاز ندارند، یا به وام نیاز دارند اما ضامن معتبر برای اخذ وام ندارند، این امتیاز از بین می‌رود. اما خیلی‌ها که به وام نیاز دارند بنابراین افرادی که سپرده گذاری کردند، این امتیاز را به فروش می‌گذارند. بنابراین برای اخذ وام فوری باید این افراد را پیدا کرده و امتیازشان را بخرید.

ممکن است فروش وام برای شما عجیب باشد. اما این راه سریع‌ترین راهی است که می‌توانید به راحتی وام دریافت کنید. برای اخذ وام به‌جای فردی که سپرده گذاری کرده به همراه ضامن‌ها به بانک مراجعه می‌کنید. به این صورت آن فرد وام را دریافت می‌کند. پیش از رفتن به بانک بین خودتان و شخص یک قرارداد محضری امضا کنید تا فروشنده بعد از کسر مبلغ مورد نظر، وام را در اختیارتان قرار دهد. هنگام عقد قرار داد چک و سفته بابت ضمانت حسن انحام کار از فروشنده وام دریافت کنید.

شرایط اخذ وام فوری از بانک ها

شرایط دریافت وام فوری در هر بانکی متفاوت است. اما در این بخش برخی از مواردی که در همه بانک‌ها ثابت است را بیان کردیم. آن‌ها عبارتند از:

متقاضی نباید به بانک بدهکار باشد.

متقاضی نباید چک برگشتی داشته باشد.

ارائه ضامن

در ادامه برخی از بانک‌ها که تسهیلات معقولی ارائه می‌دهند را بررسی می‌کنیم.

ویژگی وام فوری بانک ملی

ویژگی­های تسهیلات قرض ­الحسنه ضروری چیست؟
 1. سود وام  بانک ملی متغیر است.
 2. برای گرفتن وام  از بانک ملی، نیاز به ضمانت یک نفر ضامن رسمی است.
 3. بازپرداخت وام بانک ملی تا حداکثر 36 ماه است.
 4. سقف وام بانک ملی تا پانزده میلیون تومان است.

نحوه دریافت وام فوری بدون سپرده از بانک ملی:

 1. به نزدیک­ترین شعبه بانک ملی محل زندگی­تان مراجعه کنید.
 2. درباره تسهیلات وام , شعبه مورد نظر بپرسید و از ارائه تسهیلات با شرایط گفته شده، مطمئن شوید.
 3. تمام مدارک مورد نیاز برای گرفتن وام بانک ملی را از قبل آماده کنید و به بانک ارائه دهید.
 4. شخص ضامن برای انجام مراحل اداری در بانک ملی حضور پیدا کند و گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی را نیز به همراه داشته باشد.

وام فوری قرض الحسنه ضروری بانک ملی

 1. تمامی افراد مقیم محل در محدوده شعبه بانک ملی، می­توانند برای دریافت این وام فوری اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ این وام 30 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام با توجه به شعبه مورد نظر، متغیر است.
 4. حداکثر تعداد اقساط 60 ماه است.
 5. مبلغ قسط ماهیانه از 553 تا 762 هزار تومان متغیر است.
بانک ملی وام
وام فوری بانک ملت

شرایط گرفتن وام فوری بانک ملت

برای گرفتن وام فوری از بانک ملت، می­توانید با توجه به شرایط و موقعیتی که دارید، یکی از روش­های زیر را انتخاب کنید.

وام فوری بانک ملت سند ملکی

بانک ملت با قبول سند ملکی، وام­های متنوعی را تا سقف دویست میلیون تومان با بازپرداخت 5 ساله در اقساط ماهیانه ارائه می­دهد. وام به مالک سند ملکی وبستگان درجه یک او داده می­شود.

وام فوری بانک ملت بدون ضامن:

در گرفتن وام بدون ضامن، خود سپرده ضامن وام است. سپرده باید اصل و سود وام با ضریب 120 درصد را پوشش بدهد. سپرده تا تسویه کامل بدهی، حق برداشت نخواهد داشت.

وام فوری بانک ملت مانی کارت:

سقف شارژ مانی کارت تا 50 میلیون تومان است و با توجه به گردش و معدل حساب و امتیاز کسب شده، میزان مبلغ شارژ تعیین می­شود. تسویه این وام به صورت یکجا و به مدت یک ماه است. با گرفتن این وام، ملزم به پرداخت سودی کم هستید و میتوانید به مدت یک ماه از آن استفاده کنید.

وام فوری طرح متخصصین بانک ملت

 1. متخصصیـن و صاحبـان مشـاغل دارای مجوز می­توانند برای گرفتن این وام فوری اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام بر اساس نوع تخصص متغیر است.
 3. نرخ سود وام 18 درصد است.
 4. اقساط این وام حداکثر 48 تا 60 ماه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه بسته به شرایط کل وام متغیر است.
وام فوری بانک صادرات

وام فوری خرید کالا بانک صادرات

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم (جهت تسهیل در خرید کالاهای مصرفی یا خودروهای ایرانی) می­توانند برای دریافت وام فوری کالا اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام تا سقف 8 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام 18 درصد است.
 4. حداکثر اقساط 25، 36 و 60 ماهه (بر اساس نوع خرید) است.
 5. مبلغ قسط هر ماه از 386 هزار تا 203 هزار تومان متغیر است.
 6. مدارک و شرایط لازم جهت دریافت وام: پیش فاکتور خرید کالا، ضامن معتبر، حصول اطمینان از مجوز کسب فروشنده (زیر نظر وزارت صنعت و معدن)

وام فوری طرح اعتبار سپهر بانک صادرات

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 1. حداکثر مبلغ وام 70 درصد سپرده (تا سقف 200 میلیون تومان) است.
 2. نرخ سود وام 18 درصد است.
 3. حداکثر اقساط این وام 36 ماه است.
 4. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه با فرض دریافت وام 5 میلیونی181 هزار تومان است.
 1. حساب بلند مدت مشتری تا زمان تسویه حساب بلوکه می­شود.

وام فوری طرح تبسم بانک صادرات

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت وام فوری بانک صادرات اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام، 80 درصد سپرده (تا سقف 200 میلیون تومان) است.
 3. نرخ سود وام صفر درصد است.
 4. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه با فرض دریافت وام 5 میلیونی 84 هزار تومان است.
 5. حساب بلند مدت مشتری تا زمان تسویه حساب بلوکه می­شود.

شرایط گرفتن وام فوری بانک صادرات

با افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت بانک صادرات، میتوانید درخواست وام با سود 6 درصد کنید. حداقل مبلغ سپرده گذاری پنج میلیون تومان و سقف تسهیلات دریافتی، 200 میلیون تومان است. 48 ساعت پس از افتتاح حساب میتوانید برای گرفتن تسهیلات اقدام کنید. در طرح 67 بانک صادرات، میتوانید تا حداکثر 80 درصد مبلغ سپرده را دریافت کنید.

ویژگی­های طرح 67 بانک صادرات:

 1. سود وام 6 درصد است.
 2. سود سپرده کوتاه مدت 7درصد است.
 3. تا زمان بازپرداخت کامل، امکان برداشت سپرده وجود ندارد.
 4. زمان باز پرداخت وام تا حداکثر 36 ماه است.
 5. سقف وام تا 200 میلیون تومان و حداکثر هشتاد درصد میزان سپرده تعیین شده است.
وام فوری بانک صادرات

وام فوری طرح 67 بانک صادرات

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام 80 درصد سپرده (تا سقف 200 میلیون تومان) است.
 3. نرخ سود این وام فوری 6 درصد است.
 4. اقساط وام حداکثر 36 ماه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه با فرض دریافت وام 5 میلیونی 152 هزار تومان است.
ولم فوری بانک صادرات
وام فوری بانک قوامین

ویژگی­های وام فوری بانک مهر قوامین

 1. سود وام 18 درصد است.
 2. گرفتن وام از بانک قوامین نیاز به سپرده گذاری دارد و 25 درصد از میزان تسهیلات مسدود می­شود.
 3. سود سپرده 1 درصد است.
 4. برای گرفتن وام بانک قوامین، به یک نفر ضامن رسمی نیاز است.
 5. زمان باز پرداخت وام حداقل 36 و حداکثر 60 ماه است.
 6. سقف وام فوری بانک قوامین 100 میلیون تومان است.

ویژگی های وام فوری بانک مهر اقتصاد

 

 1. یکی از شرایط گرفتن وام فوری بانک مهر اقتصاد، داشتن شرایط حقوقی خوب در انتهای هر ماه است.
 2. 10 درصد از منابع مالی متقاضی برای ضمانت، در حساب بلوکه می­شود.
 3. سود وام مهر اقتصاد، 18 درصد است.
 4. کارمزد ۵ درصدی جاری بر اقساط وام  مهر اقتصاد، در همان ابتدا از مبلغ اصلی وام به صورت نقد کسر می­شود.
 5. زمان بازپرداخت وام  مهر اقتصاد، در قالب اقساط 60 ماهه است.

شرایط گرفتن وام فوری بانک مهر اقتصاد:

باید به یکی از شعب بانک مهر اقتصاد مراجعه و اقدام به باز کردن حساب در قالب طرح ثمین کنید. وقتی مدت زمان لازم پس از افتتاح حساب طی شد، می­توانید با ارائه مدارک مورد نیاز بانک، مبلغ تسهیلات را برداشت کنید.

وام فوری بانک مهر اقتصاد نوین
وام فوری بانک سپه

ویژگی وام فوری بانک سپه

 1. کارمزد وام  بانک سپه 4 درصد در سال است.
 2. بازپرداخت این وام حداکثر سه سال و به صورت اقساط ماهیانه است.
 3. اگر اقساط وام  بانک سپه با تاخیر وصول شود، جریمه تاخیر با نرخ 12 درصد محاسبه می­شود.

شرایط گرفتن وام فوری بانک سپه:

یکی از شرایط گرفتن وام فوری بانک سپه، اثبات صلاحیت شخص متقاضی به بانک است. نداشتن بدهی قرض الحسنه مشتری به سایر بانک ها و سایر شعب بانک سپه نیز از شرایط گرفتن این وام محسوب می­شود.

وام فوری قرض الحسنه اعطایی بانک سپه

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم (جهت تأمین وسایل و ابزار کار، کمک به افزایش تولید، رفع نیازهای ضروری اعم از تأمین هزینه ازدواج و تهیه جهیزیه، درمان بیماری، تأمین مسکن و کمک هزینه تحصیلی) می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام از 2 تا 9 میلیون تومان متغیر است.
 3. نرخ سود این وام فوری بانک سپه 4 درصد است.
 4. حداکثر اقساط آن 36 ماه است.
 5. مبلغ قسط ماهانه از 60 هزار تا 266 هزار تومان متغیر است.
وام فوری بانک سپه

ویژگی­ های وام فوری بانک تجارت

 1. کارمزد وام  بانک تجارت  4 درصد در سال است.
 2. بازپرداخت این وام حداکثر سه سال و به صورت اقساط ماهیانه است.
 3. اگر اقساط وام  بانک تجارت با تاخیر وصول شود، جریمه تاخیر با نرخ 12 درصد محاسبه می­شود.

شرایط گرفتن وام فوری بانک تجارت:

یکی از شرایط گرفتن وام فوری بانک تجارت، اثبات صلاحیت شخص متقاضی به بانک است. نداشتن بدهی قرض الحسنه مشتری به سایر بانک ها و سایر شعب بانک تجارت نیز از شرایط گرفتن این وام محسوب می­شود.

بانک تجارت

وام فوری طرح تسهیلات آنی بانک تجارت

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت این وام درخواست دهند.
 2. حداکثر مبلغ وام تا سقف 200، 250 و 300 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام از 4 تا 18 درصد متغیر است.
 4. حداکثر اقساط 12 تا 36 ماه است.
 5. مبلغ قسط ماهانه بر حسب شرایط وام آنی دریافتی متغیر است.

وام فوری تسهیلات آنی طلایی بانک تجارت

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت وام فوری بانک تجارت اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام 40 یا 60 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام 2درصد است.
 4. حداکثر اقساط 12، 24 و یا 36 ماهه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه از 3 میلیون و 370 تا 1 میلیون و 146 هزار تومان متغیر است.

وام فوری طرح تسهیلاتی کریمان بانک تجارت

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت این وام تقاضا دهند.
 2. حداکثر مبلغ وام از 3 تا 150 میلیون تومان متغیر است.
 3. نرخ سود وام 2 درصد است.
 4. حداکثر اقساط 60 ماه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه از 53 هزار تا 2 میلیون و 630 هزار تومان متغیر است.

وام فوری طرح تسهیلات فردا بانک تجارت

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت وام فوری بانک تجارت درخواست دهند.
 2. حداکثر مبلغ وام دو برابر مبلغ سپرده است.
 3. مبلغ هر قسط به صورت ماهیانه بر حسب شرایط وام دریافتی متغیر است.
 4. نرخ سود وام فوری بانک تجارت 15 درصد است.
 5. حداکثر اقساط این وام 12، 24 و یا 36 ماه است.

شرایط گرفتن وام فوری از بانک انصار

اگر به دنبال گرفتن وام فوری در تهران یا شهرستان­ها با اقساط بلند مدت هستید، سعی کرده­ایم همه آن­ها را در ادامه به شما معرفی کنیم.

بانک انصار

تسهیلات تأمین بانک انصار

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای این وام درخواست دهند.
 2. حداکثر مبلغ وام بر اساس منابع مالی و اعتباری در زمان مراجعه، مشخص می­شود.
 3. نرخ سود وام، 18 درصد است.
 4. حداکثر اقساط 60 ماه است.
 5. مبلغ اقساط ماهیانه با فرض دریافت وام 20 میلیونی، 508 هزار تومان است.

وام فوری تسهیلات وجوه اداره شده بانک انصار

 1. سازمان‌ها، ادارات و افراد معرفی شده از سوی آنان می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام، 20 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود این وام 4 درصد است.
 4. حداکثر اقساط وام 60 ماه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه 369 هزار تومان است.

وام فوری تسهیلات حاتم بانک انصار

 1. مشتریان بانکی و زوج‌های جوان می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام، 15 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام 15 درصد است.
 4. حداکثر اقساط این وام 30 ماه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه، 603 هزار تومان است.
وام فوری تسهیلات حاتم بانک انصار
تسهیلات نسیم کرامت

وام فوری تسهیلات نسیم کرامت بانک انصار

 1. دارندگان صندوق‌های قرض الحسنه و معرفی شدگان از سوی ایشان می­توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
 2. حداکثر مبلغ وام 20 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام 4 درصد است.
 4. حداکثر اقساط این وام فوری 36 ماه است.
 5. مبلغ قسط ماهیانه 591 هزارتومان است.

ویژگی های وام بانک دی

 1. مشتریان بانکی و عموم مردم می­توانند برای دریافت وام فوری بانک دی تقاضا دهند.
 2. حداکثر مبلغ وام تا سقف 20 میلیون تومان است.
 3. نرخ سود وام 4 تا 18 درصد است.
 4. حداکثر اقساط 12 و 24 ماهه است.
 5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه از 1 میلیون و 700 هزار تا 1 میلیون و 834 هزار تومان متغیر است.
بانک دی

وام فوری بانک آینده

بانک آینده یک وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان ارائه می‌دهد. برای دریافت این وام برخلاف بانک‌های دیگر، نیازی نیست که چک و ضامن ارائه دهید. نرخ سود این وام ۱۸ درصد و زمان بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه است.

وام فوری بانک پارسیان

بانک پارسیان طرحی به‌نام «پژواک پارسیان» دارد. این طرح یک تسهیلات ارزان است که نرخ، مدت بازپرداخت و نرخ سود سپرده دست مشتری است. این بانک برای اینکه مشتریان بدون نیاز به ارائه ضامت، بدون سقف و سریع وام دریافت کنند، این طرح را ارائه داده است. اگر قصد دارید از این طرح استفاده کنیدُ کافیست سپرده بلند مدت یکساله داشته باشید.

دریافت وام فوری از بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران به تمامی کسانی که حقوق و مزایای خود را از طریق این بانک دریافت می‌کنند، تسهیلات کارت اعتباری ارائه می‌دهد که سقف آن ۱۰۰ میلیون تومان است. متقاضیانی که قصد دارند از این تسهیلات استفاده کنند، با ارائه اعتبار سنجی بانک مرکزی و نامه کسر از حقوق می‌توانند آن‌ را دریافت کنند. سود این وام ۱۸ درصد و بازپداخت آن ۴۸ ماهه است. اگر قصد دارید وام ۵۰ میلیون تومانی دریافت کنید، حداکثر زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ ماه خواهد بود. این وام وام بدون ضامن از نوع اهتبار سنجی است؛ بنابراین حساب سپرده لازم برای دریافت این وام حساب سپرده قرض‌الحسنه است. پس نیازی نیست که حساب سپرده جداگانه داشته باشید.

وام فوری اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین وام بدون ضامن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمت در قالب طرحی به‌نام «طرح کوشان» است. کسانی‌که می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند، بازنشستگان، زنان خانه‌دار، کارگران و کارمندان هستند.

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری در طرح کوشان ۵۰ میلیون تومان است. مشتری می‌تواند بین ۶۰ تا ۸۰ درصد از مبلغ سپرده را وام دریافت کند. امکان واگذاری تسهیلات طرح کوشان از سوی سپرده‌گذاری به متقاضی وام وجود دارد. زیرا این وام به ضامن نیازی ندارد. به همین دلیل خرید و فروش آن امکان‌پذیر است.

دریافت وام فوری از بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد برای کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور ایران خدمات بانکی ویژه‌ای را ارائه می‌دهد. یکی از آن تسهیلات، تسهیلات ارزان قیمت است.

مشتریان بانک متناسب با ضریب امتیازی که در بانک دارند و با حدال مانده روزانه یک میلیون ریال در حساب جاری یا کوتاه مدت می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. به‌ازای هر یک میلیون ریالی که در مانده باشد، یک امتیاز به مشتری تعلق می‌گیرد. نرخ آن برای حساب جاری بین ۹ تا ۱۸ درصد است و برای حساب‌های کوتا باه‌مدت ۱۸ درصد است. حداق مبلغ تسهیلات ۲۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۵۰ میلیون تومان برای اشخاص حقوقی است. شرایط بهره بردن از این تسهیلات عبارتند از:

 • داشتن یک حساب قرض‌الحسنه جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت
 • ارائه مدارک لازم مطابق با بخشنامه
 • ارائه ضامن یا وثیقه
 • گواهی فعالیت صنفی و اعتبار سنجی

مدت زمان بازپرداخت به‌ انتخاب مشتری است. آن‌ها می‌توانند به‌صورت سررسید یکجا یا اقساطی آن‌ را پرداخت کنند. سقف بازپرداهت به روش سررسید یکجا ۱۲ ماه و روش اقساط ماهیانه ۳۶ ماه است.

سخن آخر

در این مقاله درباره وام فوری صحبت کردیم. ابتدا توضیح دادیم که چرا دریافت وام فوری بهترین گزینه است. از آنجا که دریافت وام بانکی بسیار وقت گیر بوده و بانک از شما ضمانت می­خواهد، گزینه مناسبی برای شما که فوری به پول نیاز دارید نخواهد بود. از این رو می­توانید با ارائه سند ملک یا خودرو، طلا، سیم کارت، چک و سفته به موسسات وام دهنده، وام فوری دریافت کنید. در ادامه هر یک از انواع وام­های فوری را توضیح دادیم. در آخر مزایای دریافت وام فوری را گفتیم.

از آنجا که خانه، خودرو، طلا و سیم کارت هر کدام جزو سرمایه شما محسوب می­شود، فروش آن­ها کار درستی نیست. شما با دریافت وام بر روی آن­ها علاوه بر حفظ سرمایه خود، می­توانید مشکلات مالی خود را حل کنید. به علاوه، از آنجا که درگیر کار اداری نخواهید شد، بنابراین این وام حداکثر یک روزه پرداخت می­شود. ارائه سند به موسسات وام دهنده کافی بوده و دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت. به همین دلیل دیگر شما درگیر پیدا کردن ضامن معتبر نخواهید بود.

هلدینگ طنین سازه، یکی از برترین موسسات وام دهنده است. شما با ارائه سند خودرو یا سند خانه می­توانید وام فوری دریافت کنید. برای دریافت وام فوری از این هلدینگ کافیست سند ملک یا خودرو که شش دانگ آن به نام شما است را به همراه مدارک شناسایی به این هلدینگ ارائه داده و بر اساس ارزش آن سند وام دریافت کنید. برای دریافت وام فوری با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *