وام سند مسکونی

وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن
0 (0)

وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن

نیاز به مسکن یکی از مهمترین مواردی است که همیشه برای بشر بوده و هیچ وقت بشر از خرید یا تعویض آن بی نیاز نمی شود. چنان چه برای خرید، تعمیر یا حتی تعویض ملک به وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن نیاز دارید و مایل هستید بیشتر دراین رابطه بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. لازم به ذکر است که وام خرید مسکن از این بانک یا بانک ملی به شکل اوراق مسکن است.

باید خدمتتان عرض کنیم که خرید این اوراق یک نوع حق تقدم برای دریافت وام محسوب می شود یعنی اگر این اوراق را تهیه کنید دیگر لازم نیست برای دریافت وام زمان زیادی در صف بمانید. دقت کنید که این اوراق دو سال اعتبار دارند و باید به این نکته نیز اشاره کنیم که خریداران تا دو ماه حق خرید و فروش این اوراق ندارند.

آیا برای دریافت وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن به خرید اوراق نیاز دارد؟

شما با خرید این اوراق می توانید وام خود را زودتر از زمان مقرر دریافت کنید تا ملک مورد نظر خود را دریافت کنید. نکته ی مهمی که در رابطه با دریافت وام مسکن باید خدمتتان عرض کنیم این است که سقف دریافت وام برای متاهلین و مجردین متفاوت است و بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه کنید.

وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن

مدارک لازم برای دریافت وام مسکن چیست؟

برای دریافت وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید.

  • شماره حساب یا اوراق خریداری شده
  • ارائه اصل و کپی بنچاق
  • ارائه اصل و کپی از صفحه های سند
  • اصل و کپی صورت مجلس تفکیکی؛ البته اگر ملک آپارتمانی باشد نیازی نیست.
  • اصل و کپی از تمام پروانه های ساخت مثل نوسازی و تخریب، تغییر نقشه و غیره
  • اصل و کپی از وکالتنامه فروش به علاوه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و تصویر شناسنامه موکل؛ البته اگر قرار است ملک توسط وکیل به فروش برسد.
  • اصل و کپی از شناسنامه و کارت ملی خریدار یا خریداران
  • گواهی اشتغال متقاضی
  • افتتاح حساب به نام خریدار

دریافت وام با سند ملکی از طنین سازه

چنان چه قصد دریافت وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی بانک مسکن را دارید اما به هر دلیلی موفق به دریافت وام با سند مسکونی از این بانک نشدید ما برای شما یک پیشنهاد داریم. شما می توانید برای دریافت وام به موسسه مالی طنین سازه مراجعه کنید. برای دریافت وام از این موسسه نیز باید یک سری شرایط خاص را رعایت کنید و مراحلی را طی کنید اما خیلی لازم نیست برای دریافت وام معطل شوید. اگر مایل هستید شرایط دریافت وام را از این موسسه را بدانید می توانید با کارشناسان طنین سازه تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *