وام

وام پست بانک بدون ضامن
0 (0)

وام پست بانک بدون ضامن

امروز روی صبحتمان با افرادی است که به دنبال وام پست بانک بدون ضامن هستند زیرا قادر به پیدا کردن یک ضامن معتبر نیستند یا اینکه مایل نیستند ضامن را درگیر کنند. این گونه شما بدون هیج نگرانی برای پیدا کردن ضامن درخواست وام می دهید. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که درخواست این نوع وام بسیار راحت است و شما تنها باید مدارک لازم را ارائه دهید تا درخواستتان بررسی شود.

شما برای دریافت این نوع ابتدا باید حساب قرض الحسنه پست بانک باز کند زیرا یکی از شروط دریافت این وام این است که حقوق ماهانه یا مستمری وام گیرنده به حساب در پست بانک واریز شود. علاوه بر این نه چک برگشتی یا بدهی داشته باشید تا با درخواستتان موافقت شود.

سقف وام پست بانک بدون ضامن چقدر است؟

لازم به ذکر است که معمولا مبلغ وام براساس عوامل مختلفی مثل اعتبار متقاضی،  ارزش دارایی که به عنوان وثیقه ارایه می دهد و غیره مشخص می شود و شما برای اطلاع دقیق از مبلغ وام پست بانک بدون ضامن باید حضوری مراجعه کنید تا کارشناسان موقعیت شما را بررسی کنند و سپس مبلغ مورد را به شما اعلام کنند اما به طور کلی مبلغ این وام بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

وام پست بانک بدون ضامن

در رابطه با بازپرداخت این وام نیز باید خدمتتان عرض کنیم که بازپرداخت وام با توجه به مبلغ وام،  میزان توانایی وام گیرنده و غیره تعیین می شود برای مثال بازپرداخت وام ۵۰ میلیونی ۳۶ ماهه است البته قبل از ارسال درخواست وام بهتر است درباره نرخ بهره آن نیز سوال بپرسید و در صورتی که توانایی بازپرداخت آن وام را دریافت کنید.

دریافت وام پست بانک بدون ضامن از طنین سازه

گاهی اوقات شرایط بانک ها برای پرداخت وام به حدی سخت می شود که افراد بیخیال دریافت آن می شوند اگر این اتفاق برای شما هم افتاده است یا این که در زمان مقرر به بانک مراجعه نکرده اید و اعتبار طرح مورد نظر تمام شده است و خیلی فوری به پول نیاز دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به موسسه مالی طنین سازه مراجعه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر خود را دریافت کنید.

دریافت این نوع وام از طنین سازه نیز دارای شرایطی است که حتما باید آن را رعایت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان طنین سازه تماس بگیرید تا آن ها مراحل کار را به طور کامل برای شما شرح دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *