وام

دریافت وام پروانه کسب چگونه است؟
0 (0)

وام پروانه کسب

دریافت وام پروانه کسب  جز آن دسته خدماتی است که تمام دارندگان آن می توانند از آن استفاده کنند. پروانه کسب نوعی مجوز قانونی است که افراد مختلف برای انجام فعالیت باید آن را داشته باشند. لازم به ذکر است که جواز کسب ها به دو شکل موقت و دائمی ارائه می شوند و به همین دلیل بانک ها و موسسات مالی در ازای دریافت آن به مشتریان خود وام می دهند.

در واقع باید خدمتتان عرض کنیم که این نوع وام نوعی بسته حمایتی برای صاحبان کسب و کار است که بتوانند کار خود را توسعه دهند. در رابطه با مبلغ وام نیز باید اضافه کنیم که این مبلغ با توجه به توان فرد در بازپرداخت وام و همچنین میزان اعتبار مشخص می شود.

شرایط دریافت وام پروانه کسب

دقت کنید که جواز کسب تنها به عنوان ضمانت به بانک یا موسسه مورد نظر داده می شود و برای دریافت وام نمی توان تنها به آن بسنده کرد گاهی اوقات برخی بانک ها علاوه بر جواز کسب یک ضامن نیز درخواست می کنند به همین خاطر بهتر است از قبل به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کنید تا از شرایط دریافت وام پروانه کسب مطلع شوید.

 وام پروانه کسب

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام جواز کسب

متقاضی وام پروانه کسب در زمان ثبت درخواست خود باید مدارکی را به همراه داشته باشد تا وام با سرعت بیشتری پرداخت شود.

  • ارائه پروانه کسب و مجوز معتبر
  • ارائه اصل و کپی شناسنامه فرد متقاضی
  • ارائه اجاره نامه محل کسب یا کپی سند مالکیت
  • اظهارنامه مالیاتی
  • اظهارنامه ثبت شرکت
  • ارائه اساس نامه و مجوز صنعتی
  • آگهی تاسیس
  • ارائه همه صورت های مالی

مراحل دریافت وام پروانه کسب

اگر قصد دریافت وام پروانه کسب دارید ابتدا باید به سایت رسمی اصناف مراجعه کنید و بعد از ثبت نام کد رهگیری دریافت کنید. شما با کمک این کد می توانید می توانید از وضعیت وام خود مطلع شوید. بعد از انجام این مراحل باید منتظر بماند تا بانک فعالیت مشاغل، مبلغ وام، شرایط پرداخت و… را بررسی کند و در صورت تایید وام را به متقاضی پرداخت کند.

دریافت وام پروانه کسب از طنین سازه

چنان چه به هر دلیلی نمی توانید یا اینکه مایل نیستید از بانک ها وام دریافت کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که در اولین فرصت به سایت طنین سازه مراجعه کنید و شرایط دریافت وام پروانه کسب را مطالعه کنید و اطلاعات خود را در سایت وارد کنید تا کارشناسان طنین سازه میزان اعتبار جواز کسب را بررسی کنند و مشخص کنند که شما می توانید اقساط وام را به موقع پرداخت کنید یا خیر و سپس بعد از تایید نهایی در کوتاه ترین زمان ممکن وام را به حساب شما واریز می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *