وام فوری

وام فوری بانک رسالت
0 (0)

وام فوری بانک رسالت

امروزه که شرایط اقتصادی و معیشتی مردم با مشکلاتی مواجه شده است و وضعیت اقتصادی کشور نیز دچار اختلالات شده است و تورم بسیار زیاد شده بانک‌های مختلف و موسسه‌های مالی مختلف وام‌های فوری را برای رفع مشکلات مردم و رفع مشکلات نقدینگی مردم به آنها پرداخت می‌کنند.  وام فوری بانک رسالت یکی از انواع  وام های فوری می باشد، جهت  کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام ها  می­توانید با هلدینگ طنین سازه  تماس بگیرید. مشاوران ما به طور کامل تمامی شرایط و قوانین وام­ ها را توضیح می­ دهند.

وام‌های فوری بسیار راحت‌تر و ساده‌تر از وام‌های بانکی به دست می‌آید و شرایط ثبت و پروسه‌های زمانبر و طولانی مدت وام‌های بانکی را ندارد و تنها در طی چند روز شما می‌توانید وام فوری خود را دریافت کنید در صورتی که وام‌های بانکی مدت زمان بسیار طولانی را نیاز دارد تا شما بتوانید آن را دریافت کنید .

 علاوه بر آن شرایط سختی را مانند داشتن چندین ضامن دارا می‌باشد که برای بسیاری از افراد پیدا کردن ضامن بسیار مشکل بوده و قادر به انجام این کار نیستند به همین دلیل نمی‌توانند وامی را دریافت کنند همچنین وام‌های فوری موارد استفاده زیادی را دارد و می‌تواند در شرایط ضروری و سخت به شما کمک کند.

برای مثال هنگامی که شما می‌خواهید کسب و کاری را راه‌اندازی کنید و یا کسب و کار خود را رونق دهید و سرمایه مورد نیاز را ندارید می‌توانید وام‌های فوری را دریافت کنید و از این طریق کار خود را انجام دهید و یا هنگامی که می‌خواهید خانه یا ملکی و خودرویی را خریداری کنید می‌توانید وام‌های فوری را دریافت کنید و این کار را انجام دهید.

اما هر وام فوری  شرایط خاص خود را دارد که در هر موسسه مالی و هر بانکی متفاوت می‌باشد .ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا روش‌ها و راه‌ها و شرایط لازم برای دریافت وام فوری بانک رسالت را برای شما توضیح دهیم و شما را به چگونگی دریافت وام فوری از این بانک‌ها آشنا کنیم. برای به دست آوردن  اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

وام فوری بانک رسالت

وام فوری بانک رسالت

وام فوری بانک رسالت را می‌توانید به شرط داشتن حساب بانکی در این بانک و داشتن گردش حساب دریافت کنید. با این حال عده زیادی از مردم از شروط کامل دریافت وام از بانک رسالت اطلاعات و آگاهی کافی را ندارند.

با توجه به اینکه بانک رسالت تمام خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست دیگر اتلاف وقت و ماندن در صف‌های طولانی بانک وجود ندارد و نیاز نیست تا شما مدت بسیار طولانی و زمانبری را صرف رفتن به بانک و انجام مراحل آن بکنید. به همین دلیل است که افراد زیادی به دنبال وام بانک رسالت فوری می‌باشند.

درست است که از بانک رسالت وام گرفتن راحت و آسان می‌باشد اما حداقل چند روزی زمان می‌برد و طول می‌کشد تا وامی که دریافت کرده‌اید به حساب شما واریز شود. ما در ادامه این مقاله شرایط وام بانک رسالت را برای شما توضیح خواهیم داد.

وام فوری بانک رسالت چه شرایطی دارد ؟

دریافت هرگونه وام از هر بانک و موسسه مالی شرایط خاص خود را دارد که با هر موسسه مالی و بانک دیگری متفاوت می‌باشد به همین دلیل نیاز است تا شما قبل از اقدام به دریافت هرگونه وامی از هر بانک و موسسه‌ای تمام شرایط آن را مطالعه کنید و اطلاعات لازم را در مورد بازپرداخت آن و شرایط دریافت وام به دست بیاورید .

 در صورت نیاز به بانک‌ها و مراکزی که حضوری هستند مراجعه کنید و از مشاوران مالی سوالاتی که دارید را بپرسید. در مورد شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت باید گفت که برای دریافت اینگونه وام دو راه پیش روی شما می‌باشد که عبارتند از :

 1. در بانک رسالت سپرده داشته باشید. در این حالت می‌توانید پس از انجام برآورد تسهیلات و اعتبارسنجی که هر دو به صورت غیر حضوری انجام می‌شود برای گرفتن وام خود اقدام کنید.
 2. شرایط بعدی هنگامی است که در بانک رسالت سپرده نداشته باشید که در این حالت می‌توانید از خدماتی تحت عنوان معرفی وام استفاده کنید و اقدام به دریافت وام کنید.

اگر بخواهیم برخی از شرایط وام فوری بانک رسالت را برای شما به صورت مفصل‌تر توضیح دهیم آن شرایط عبارتند از:

 •  فرد وام گیرنده باید حساب بانکی فعال در بانک قرض الحسنه رسالت را داشته باشد.
 •  مراحل ثبت درخواست وام به صورت اینترنتی و با مراجعه به اپلیکیشن این بانک برای برآورد تسهیلات اعتبارسنجی و دریافت صفحه الکترونیکی و سپس اینترنت بانک رسالت و ثبت درخواست نهایی قابل انجام می باشد.
 • متقاضی برای دریافت وام قرض الحسنه رسالت ابتدا باید اعتبارسنجی مرآت را انجام دهد.
  اگر نمره اعتباری ممتاز را دریافت کرده باشید نیازی به معرفی ضامن و ارائه سفته الکترونیکی ندارید. افراد دریافت کننده نمره اعتباری کاملاً متناسب فقط باید خودشان سفته الکترونیکی را ارائه بدهند و در صورتی هم که نمره اعتباری متناسب به شما تعلق گرفته باشد خودتان باید سفته الکترونیکی دریافت کرده و یک ضامن واجد شرایط برای ضمانت معرفی کنید.
 • کارمزد وام رسالت ۲ می‌باشد که در اولین ماه پس از اعطای آن از حساب متقاضی کسر می‌شود. در ماه‌های باقیمانده اقساط وام برداشت خواهد شد.
 •  وام گیرنده نباید سابقه چک برگشتی را داشته باشد.
 • با درخواست و دریافت وام قرض الحسنه رسالت سپرده شما مسدود نخواهد شد.

وام فوری بانک رسالت

نحوه دریافت وام

پس از اطلاع از شرایط ، نوبت به ثبت نام و درخواست وام فوری بانک رسالت می‌رسد مراحل این کار به ترتیب زیر می‌باشد:

 1.  برآورد تسهیلات در اپلیکیشن و یا سایت مورد نظر
 2.  اعتبارسنجی در سایت مورد نظر
 3.  دریافت صفحه الکترونیکی
 4.  ورود به اینترنت بانک رسالت و نهایی کردن درخواست وام

شرایط وام بدون ضامن بانک رسالت

هر وام بدون ضامنی در هر موسسه مالی و در هر بانکی شرایط خاص خود را دارا می‌باشد که این شرایط با دیگر بانک‌ها متفاوت بوده و هر بانک و هر موسسه مالی شرایط خاص خود را دارا می‌باشد که ما در ادامه شرایط وام بدون ضامن بانک رسالت را برای شما توضیح خواهیم داد.

مهمترین شرایط وام بانک رسالت بدون ضامن این است که متقاضی نتیجه اعتباری ممتاز را در طی اعتبارسنجی دریافت کند. زیرا افرادی که این نوع نمره اعتباری را دریافت کرده باشند نیازی به ارائه سفته الکترونیکی از سوی ضامن نخواهند داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *