وام

وام جانبازان
0 (0)

وام جانبازان

وام جانبازان را چگونه می توان دریافت نمود؟ جانبازان و خانواده آن ها به پاس خدماتی که داشته اند از امتیازاتی ویژه ای مثل وام جانبازان برخوردار هستند. اگر جانباز یا فرزند جانباز هستید می توانید از تسهیلاتی که در اختیار این عزیزان قرار می گیرند استفاده کنید.

لازم به ذکر است که بانک ها و موسسات معمولا برای بالا بردن کیفیت ایثارگران، وام ایثارگران و جانبازان  به متقاضیان اعطا می کنند. ما امروز این جا هستیم تا انواع وام جانبازی را برای شما شرح دهیم تا در صورت نیاز یکی از آن ها را انتخاب کنید پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

وام جانبازان

وام ازدواج جانبازان

وام ازدواج ایثارگران به خود ایثارگران و فرزندان آن ها داده می شود. تفاوت این وام با وام های عادی این است که مبلغ این وام دوبرابر است. چنان چه مایل به دریافت وام ازدواج ایثارگران هستید باید به سایت وام ازدواج مراجعه کنید. البته باید خدمتتان عرض کنیم که برای دریافت وام ازدواج از نهاد ایثارگران حداکثر دو سال از تاریخ عقد گذشته باشد.

 

وام خرید خودرو جانبازان

همان گونه که می دانید این روزها قیمت خرید خودرو دائم بالا می رود به همین دلیل دولت با همکاری کارخانه های خودرو سازی امکان خرید خودرو را برای جانبازان فراهم کرده است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که افراد بالای ۲۵ درصد می توانند از این تسهیلات استفاده کنند. دقت کنید که این تسهیلات تنها برای خرید خودروهای داخلی به جانبازان داده می شود و کارمزد آن نیز ۴ درصد است و ۵ سال فرصت بازپرداخت دارد.

دریافت وام جانبازان نیز همچون وام های دیگر چندین مرحله دارد و باید با صبر و حوصله زیاد انجام شود. برای دریافت این وام ابتدا باید در بنیاد شهید کد آنلاین دریافت کنید و سپس از سامانه ایثارگران معرفی نامه وام بگیرید. بعد از انجام این مراحل باید تاییدیه ارزیاب بانک را بگیرید و در آخر نیز صبر کنید تا از بانک مورد نظر تاییدیه ارسال شود.

وام جانبازان

وام خود اشتغالی ایثارگران

قطعا می دانید که برخی جانبازان به خاطر محدویت هایی که دارند نمی توانند کار کنند یا این که نمی توانند در یک سری کارها مشغول شوند به همین دلیل اگر جانبازان یا اعضای خانواده آن ها قصد شروع کسب و کاری را داشته باشند می توانند از صندوق اشتغال کشور وام بگیرند.

مبلغ این وام متغییر است و کارمزد آن نیز ۴ درصد است. اگر قصد دریافت وام خوداشتغالی ایثارگران را دارید حتما باید به سامانه جامع اشتغال مراجعه و برای دریافت وام اقدام کنید.

دریافت وام جانبازان از طنین سازه

اگر به دنبال وام جانبازان هستید و به هر دلیلی موفق به دریافت وام از بانک مد نظر خود نشده اید ما موسسه طنین سازه را به شما پیشنهاد می کنیم.  این موسسه می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین شرایط به شما وام دهد تا کار خود را انجام دهید. شما می توانید همین حالا و به صورت غیر حضوری نیز با کارشناسان طنین سازه در ارتباط باشید تا آن ها برای دریافت وام به شما کمک کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *