وام فوری

وام بدون سپرده از بانک ملی
0 (0)

وام بدون سپرده از بانک ملی

آیا تا به حال نام وام بدون سپرده یا وام فوری را شنیده اید ؟ ما امروز این جا هستیم تا با یک دیگر درباره وام بدون سپرده از بانک ملی صحبت کنیم چنان چه مایل هستید بیش تر در این باره بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

باید خدمتتان عرض کنیم که دریافت این نوع وام در این بانک در طرح های مختلفی مثل وام تعمیر مسکن، وام جعاله، و هم چنین وام قرض الحسنه با شرایط خاصی مثل ارائه نامه از کمیته امداد و غیره انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیش تر این مقاله را با دقت مطالعه کنید

دریافت وام بدون سپرده از بانک ملی

همان گونه که می دانید این روز ها با بالا رفتن نرخ تورم در جامعه زندگی افراد تحت تاثیر قرار گرفته است و زندگی افراد زیادی سخت تر شده است و برخی اوقات افراد برای تامین نقدینگی به مشکل می خورند به همین دلیل بانک ها و موسسات زیادی با ارائه سند خانه یا خودرو بدون سپرده به مشتری های خود وام می دهند.

برای دریافت تسهیلات گوناگون از بانک های مختلف مثل بانک ملی باید شرایط دریافت و جزئیات آن را بدانید و بررسی کنید که آیا دریافت این وام امکان پذیر هست یا خیر. شایان به ذکر است که شرایط دریافت وام از این بانک را می توان در قالب های جداگانه مثل طرح خرید خودرو،  حوزه های مسکن، خرید کالا و ازدواج مطرح کرد که در ادامه به شرح این تسهیلات می پردازیم.

  • تسهیلات ودیعه مسکن:  لازم به ذکر است عزیزانی که برای اجاره ی منزل پول کافی ندارند مشمول دریافت آن می شوند . این نوع وام برای پرداخت پیش پرداخت یا اجازه ی ماهیانه است.
  • تسهیلات خرید یا ساخت مسکن: یکی دیگر از وام های بدون سپرده که بانک ملی به مشتری های خود اعطا می کند وام برای خرید مسکن است. البته باید به این نکته اشاره کنیم که این نوع وام با سقف مشخص و هم‌ چنین زمان باز پرداخت معین است.
  • تسهیلات تعمیر مسکن یا جعاله: باید خدمتتان عرض کنیم که برای دریافت این وام باید حداقل یک ماه در این بانک سپرده گذاری کنید .علاوه بر این باید اضافه کنیم که تعداد ضامن ها برای دریافت این وام نیز به مبلغ درخواستی متقاضی دارد و معمولا تعداد ضامن ها بین یک تا سه عدد است .
  • تسهیلات خرید کالا: این نوع وام تا سقف ۲۰۰ میلیون به متقاضیان آن داده می شود .برای دریافت این وام باید نامه ی کسر از حقوق به همراه سه ضامن معتبر داشته باشید.

وام بدون سپرده از بانک ملی

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بدون سپرده از بانک ملی

قطعا می دانید که برای ثبت درخواست وام خود باید مدارک لازم را تهیه کنید و آن ها را تحویل بانک دهید و یا این که درخواست خود را اینترنتی ثبت کنید. مدارکی که برای دریافت وام باید آماده کنید شامل موارد زیر است.

  • فرم پر شده برای درخواست وام
  • عکس کارت ملی و شناسنامه تقاضا کننده وام و ضامن ها
  • مدارک شغلی فرد و هم چنین ضامن ها
  • در صورت نیاز نیز وثیقه و مدارک ضمانتی

زمان باز شدن وام بانک ملی در سال ۱۴۰۲

لازم به ذکر است که بعضی طرح های تسهیلاتی تنها در زمان های معینی ارائه می شوند به همین دلیل افراد زیادی از ما سوال می پرسند که زمان باز شدن وام در این بانک کی است ؛ در این باره باید خدمتتان عرض کنیم که امسال هیچ گونه محدودیتی برای اعطای وام وجود نداشته است و متقاضیان وام می توانند با ارائه مدارک فرم درخواست وام را پر کنند و در صورت داشتن شرایط وام نیز وام را دریافت کنند.

وام بدون سپرده از بانک ملی

نحوه درخواست اینترنتی وام بانک ملی

برای ثبت نام و درخواست اینترنتی وام بدون سپرده از بانک ملی، مراحل زیر را دنبال کنید:

برای دریافت وام ابتدا باید به سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir مراجعه کنید و سپس  در قسمت “وام‌های بانک ملی”  گزینه “ثبت نام و درخواست اینترنتی وام” را انتخاب کنید.

فرم ثبت نام را با دقت پر کنید. در این فرم باید اطلاعات شخصی نظیر شغل، درآمد و هزینه‌ های خانوادگی خود را وارد کنید. بعد از پر کردن فرم اطلاعات را ثبت کنید و بعد  از ثبت نام شماره پرونده و رمز عبور به شما داده می‌ شود. با استفاده از این شماره پرونده و رمز عبور به صفحه وارد شده و فرآیند درخواست وام را آغاز کنید.

در قسمت “درخواست جدید” جزئیات درخواست خود را وارد کنید. این شامل مبلغ وام، مدت بازپرداخت، نوع وام و سایر جزئیات مربوط به درخواست شما است. پس از تکمیل درخواست، گزینه “ثبت درخواست” را انتخاب کنید.

بعد  از بررسی درخواست شما توسط بانک، نتیجه آن به شما اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که برای ثبت نام و درخواست اینترنتی وام بانک ملی باید به سن قانونی رسیده باشید و  شرایط لازم را دارا باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *