وام سند مسکونی

وام با سند ملکی از بانک رسالت
0 (0)

وام با سند ملکی از بانک رسالت

آیا در بانک رسالت حساب دارید و به دنبال اخذ وام با سند ملکی از بانک رسالت هستید؟ آیا مایل به اخذ وام با سند ملکی هستید و هیچ گونه اطلاعاتی در این باره ندارید؟ ما امروز در خدمت شما هستیم تا در رابطه با وام با سند ملکی از بانک رسالت با یک دیگر صحبت کنیم پس برای کسب اطلاعات بیش تر با ما همراه باشید.

همان گونه که از نام این نوع وام مشخص است افراد یا شرکت ها با اعطای سند ملک به عنوان تضمین می تواند مبلغ مورد نظر خود را از بانک یا موسسه مورد نظر دریافت کند. وام با سند مسکونی مزیت ها و ویژگی های بی شماری دارد که در این بخش به تعدادی از آن ها می پردازیم.

  • نرخ بهره مناسب:  از آن جایی که بانک تضمین قابل قبولی دارد بانک یا موسسه مورد نظر نرخ بهره کم تری در نظر می گیرد.
  • بازپرداخت طولانی مدت: معمولا این نوع وام ها برای پروژه های بزرگ گرفته می شوند و وام گیرنده در طولانی مدت می تواند به طور قسطی بدهی خود را پرداخت کند.
  • بالا بردن اعتبار: در صورتی که وام گیرنده وام خود را به موقع پرداخت کند اعتبار خود را در بانک بالا می برد و چنان چه دفعات بعد قصد دریافت وام داشته باشد بانک خیلی سریع تر با درخواست او موافقت می کند.
  • گسترش دادن کسب و کار:  کار آفرینان و شرکت ها با کمک این نوع وام می توانند منابع مالی مورد نیاز خود را برای گسترش فعالیت خود تامین کنند.

شرایط دریافت وام با سند ملکی از بانک رسالت

چنان چه مایل هستید از این بانک وام دریافت کنید بهتر است بررسی کنید آیا شرایط زیر را دارید یا خیر

  • نوع سند ملکی: لازم به ذکر است که بانک ها و موسسات ترجیح می دهند که سند به نام فرد وام گیرنده باشد.
  • قابل فروش بودن:  دقت کنید که سند مورد نظر باید قابلیت فروش داشته باشد و هیچ گونه مشکل حقوقی نداشته باشد و در رهن جایی نباشد.
  • توان پرداخت: فرد وام گیرنده باید توانایی پرداخت اقساط را داشته باشد. بانک ها برای بررسی این موضوع معمولا درآمد های ثابت، سابقه اعتباری و سابقه کاری و غیره را چک می کنند.
  • ارزش ملک: شایان به ذکر است که ارزش ملک باید یک مقدار قابل توجهی باشد تا  وام مورد نظر  تایید شود.
  • اعتبار سند: سند ملک مورد نظر باید اعتبار کافی را داشته باشد و خسارت جبران ناپذیری نداشته باشد.
  • سابقه اعتبار فرد وام گیرنده: کارشناسان بانک حتما بررسی می کنند که آیا فرد درخواست دهنده ی وام سابقه ی خوبی دارد یا خیر و چنان چه اقساط خود را به موقع پرداخت نکرده باشد نمی تواند وام را دریافت کند.

دریافت وام با سند ملکی از طنین سازه

اگر مایل نیستید زمان زیادی در صف دریافت وام از بانک بمانید و خیلی فوری به وام نیاز دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ موسسه طنین سازه بروید و با ارائه سند ملک خود مبلغ مورد نظر را دریافت کنید و مشکل خود را برطرف کنید. برای اطلاع از شرایط دریافت وام از طنین سازه می توانید با کارشناسان طنین سازه صحبت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *