وام با سند ملکی

وام فوری با سند مسکونی و ملکی | تامین سرمایه و شراکت

وام با سند مسکونی و ملکی و تامین سرمایه فوری تماس : 09196314979 | 02144385247

وام با سند مسکونی بهترین گزینه برای کسانی است که نیاز فوری به پول دارند و می­خواهند مشکلات مالی خود را به سرعت برطرف کنند. در شرایطی که نیاز شدیدی به پول دارید، یکی از راه­هایی که به ذهنتان می­رسد، وام بانکی است. اما وام بانکی شرایط و سلسله مراتب بسیار پیچیده و سختی دارد. برای مثال، شما حتما باید ضامن معرفی کنید و حساب سپرده در بانک داشته باشید. با داشتن این شرایط تازه مراحل اداری شروع می­شود. متوجه خواهید شد که برای دریافت وام خود چند ماه باید صبر کنید. از این رو وام بانکی گزینه مناسبی برای شخصی که نیاز فوری به پول دارد نیست. در این شرایط با داشتن سند ملکی که شش دانگ آن کامل به نامتان است می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات وام با ضمانت سند مسکونی با ما در تماس باشید.شرایط و نحوه دریافت وام به مبلغ مورد نظر و ارزش سند مسکونی قابل تغییر است. نظر به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روز افزون هزینه ها، بهترین راهکار برای پوشش هزینه ها و جلوگیری از کاهش سطح رفاه خانواده، بهره گیری از تمام سرمایه های منقول وغیر منقول جهت افزایش درآمد است.

وام با سند مسکونی تهران

وام با سند مسکونی تهران

وام  با سند خانه  و آپارتمان

یکی از این منابع جهت کسب درآمد اسناد مالکیت منزلی است که در آن ساکن هستید و اکثر افراد جامعه از نحوه بهره مندی از مزایای آن بی اطلاع هستند. ما در مجموعه طنین سازه در کنار شما هستیم و با آگاهی مناسب به تحقق رویاهای شما کمک خواهیم کرد.

نحوه اخذ وام با سند مسکونی

از گذشته تا به امروز یکی از راه­هایی که می­تواند در مشکلات اقتصادی به ما کمک کرده و کمبود نقدینگی ما را جبران می­کند. اما زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که دریافت وام ساده نبوده و شما باید یکسری شرایط را داشته باشید تا وام به شما تعلق بگیرد. اول اینکه باید در بانک مورد نظر حساب سپرده داشته باشید و بعد از گذشت چند ما می­توانید درخواست وام دهید. دوم اینکه برای دریافت وام باید ضامن معتبر معرفی کنید.

بانک هنگام پرداخت وام بسیار سخت­گیر است و می­خواهد مطمئن شود که شما حتما اقساط را پرداخت می­کنید. به همین دلیل از شما ضمانت می­خواهد. اما افراد بسیار هستند که نمی­توانند ضامن معتبر معرفی کنند. از این رو از دریافت وام بانکی منصرف خواهند شد. در این شرایط اگر خانه­ای دارید، می­توانید با سند آن از موسسات وام دهنده، وام با سند مسکونی دریافت کنید. تنها کافیست که سند خود را به هلدینگ طنین سازه ارائه دهید و وام فوری یک روزه دریافت کنید.

مزایای دریافت وام با سند مسکونی

وام با سند مسکونی مزایای زیر را به همراه دارد:

 • این وام بدون ضامن است. بدین معنی که ارائه سند کافیست و لازم نیست که شما یک ضامن معتبر معرفی کنید. در واقع، سند ملک به عنوان ضمانت است.
 • این وام به حفظ سرمایه شما کمک می­کند.
 • درگیر کار اداری نخواهید شد.
 • این وام فوری و یک روزه پرداخت خواهد شد.

حفظ سرمایه با دریافت وام با سند مسکونی

زمانی­که با مشکلات نقدینگی روبه رو هستید، زمانی­که مشاهده می­کنید دریافت وام بانکی بسیار زمان­بر است، ممکن است به فکر فروش ملکتان باشید. اما از بسیاری از جهات این کار به نفع شما نیست. اول اینکه با این اوضاع بازار مسکن، خریدار به سختی پیدا خواهد شد. با فرض اینکه خریدار پیدا شود، از آنجا که قیمت ملک روز به روز بالا می­رود، در آینده نمی­توانید خانه خریداری کنید. به همین دلیل سرمایه خود را از دست خواهید داد. در این زمان بهترین روش این است که وام با سند مسکونی دریافت کنید. زیرا با دریافت این وام، هم به حفظ سرمایه خود کمک کردید و هم مبلغ موردنظرتان را دریافت کردید. برای دریافت وام با سند مسکن می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

وام بدون ضامن با سند ملکی

زمانی که می­گوییم وام با سند مسکونی یک وام بدون ضامن است، ممکن است تعجب کنید. چرا که امکان ندارد وامی بدون ضامن باشد. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که حداقل باید یک ضامن معرفی کنید. اما زمانی که وام با سند مسکونی دریافت می­کنید، سند شما به عنوان ضمانت در گروی هلدینگ طنین سازه می­ماند. زمانی­که اقساط را به­طور کامل پرداخت کردید، سند به شما باز خواهد گشت. برای دریافت وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

وام بدون ضامن با سند ملکی

وام بدون ضامن با سند ملکی

تعداد اقساط وام با سند مسکونی

زمانی­که به هلدینگ طنین سازه جهت دریافت وام با سند مسکونی مراجعه می­کنید، تعداد اقساط وام را خودتان تعیین می­کنید. درواقع تعیین تعداد اقساط توافقی بین دو طرف است. شما می­توانید تعیین کنید که چه تعداد قسط داشته باشید. نکته­ای که نباید فراموش کنید این است که در پرداخت اقساط جدی بوده و سر وقت اقساطتان را پرداخت کنید. در صورت عدم پرداخت قسط، هلدینگ طنین سازه سند شما را مصادره خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر درباره وام با سند مسکونی، به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

فرآیند دریافت وام با سند مسکونی

فرآیند دریافت وام با سند مسکونی از هلدینگ طنین سازه یک روزه و فوری انجام می­شود. تمامی مراحل دریافت وام فوری در این هلدینگ زیر نظر وکیل انجام شده و بقیه کارها در دفترخانه اسناد رسمی به اتمام می­رسد. به همین دلیل جای هیچ نگرانی نبوده و پروسه دریافت وام به درستی و قانونی انجام می­شود. شما دیگر درگیر یافتن ضامن و مراحل اداری نخواهید بود. برای دریافت وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره این وام­ ها می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

از کدام بانک ها میتوان وام با سند مسکونی گرفت؟

اول از همه موضوع به نوع بانک بر می گردد، زیرا شرایط دریافت وام با سند ملکی در میان بانک ها یکسان نمی باشد و هر کدام قوانین مختص به خود را دارند که شخص ملزم به رعایت تمامی آن ها می باشد.از جمله بانک های که به صورت فوری به متقاضیان خود به صورت فوری وام با سند ملکی را ارائه می دهند موارد زیر می باشند:

 • بانک دی.
 • بانک انصار.
 • بانک قوامین.
 • بانک پارسیان.
 • بانک تجارت.
 • بانک ملت.
 • و …

دریافت وام با سند ملک کار چندان سختی نیست، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانید با طی کردن مراحل اختصاصی به هر شعبه قادر به دریافت وام خود شوید.

هر کدام از بانک ها برای وام با سند ملکی مبالغ مختلفی در نظر گرفته اند که طی بخشنامه های اجرا شده در سال 98 متقاضیان می توانند در بانک ملت با دریافت یک وام 36 ماهه برای سه نفر به مبلغ 50 میلیون برای هر شخص را دریافت کنند.علاوه بر آن طرح های دیگری نیز وجود دارد که شخص با توجه به شرایط خود و در نظر گرفتن سود و مبلغ وام می تواند اقدام به دریافت وام مورد نظر کند.

حتما با این موضوع بسیار مواجه شده اید که برای گرفتن وام از شما ضمانت های گوناگون را در قبال پرداخت مبلغ مورد نظر وام از شما می خواهند که یکی از آن ها سند ملکی مفروز می باشد.شما می توانید با در گرو گذاشتن سند ملکی خود اقدام به دریافت وام با مبلغی متفاوت کنید، اما تنها سند ملکی برای گرفتن وام کفایت نمی کند و باید شرایطی را رعایت کرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره ای کوچک کرده ایم.

وام تامین سرمایه بهار با سند مسکونی

وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار یکی دیگر از تسهیلات تامین سرمایه بهار است .که به دلیل برخورداری از مزایای متعدد با متقاضیان بسیاری همراه می باشد. گفتنی است متقاضی دریافت تسهیلات سند ملکی تامین سرمایه بهار پس از تائید کارشناس ما می تواند به میزان مشخصی از ارزش ملک اقدام به دریافت وام کند لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بین 65 الی 70 درصد از ارزش ملک به مشتری وام پرداخت می شود.

بررسی مبلغ وام با سند ملکی تامین سرمایه بهار

طبق ضوایط موجود بانکی سقف تسهیلات با سند ملکی ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ولی با توجه به شرایط متقاضی این رقم متفاوت است.

مدت زمان بازپرداخت وام با سند ملکی تامین سرمایه بهار

شایان ذکر است که حداکثر زمان تعیین شده برای باز پرداخت اقساط تسهیلات با سند ملکی۶۰ ماه می باشد.

 

وام با سند ملکی
وام با سند مسکونی

نرخ سود وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار

نرخ سود تسهیلات با سند مسکونی 18 درصد در نظر گرفته شده است .که البته این میزان بر اساس مصوبات بانک مرکزی تعیین می شود.به گونه ای که بیشتر تسهیلات ارائه شده از سوی بانک ها نیز این میزان است.

 نوع ضامن برای دریافت وام با سند ملکی تامین سرمایه بهار

متقاضی دریافت تسهیلات با سند مسکونی باید سند ملک را به عنوان ضامن در رهن نزد ما قرار دهد .(هزینه به عهده مشتری است)

اعتبار شغلی و توانایی بازپراخت مشتری برای دریافت این وام بسیار حائز اهمیت است و توسط ما رسد می شود.