دریافت وام فوری با سند خودرو بدین صورت است که شما سند خودرویی که از لحاظ قانونی به نام خودتان می باشد را به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک قرار می دهید و از آن به عنوان کمکی برای دریافت وام بهره می گیرید؛ بنابراین تا زمانی که به طور کامل با بانک تسویه نکرده اید، بدهکار بانک می باشید و سند خودروی شما در وثیقه ی بانک می باشد.نکته ی حائز اهمیت این است که وام با سند خودرو تنها به دارندگان خودرویی که ارزش مالی آن با نرخ مصوب بانک یکسان باشد، تعلق می گیرد که سقف آن 30 میلیون تومان می باشد و سود آن 24 درصد است.

هدف از دریافت وام فوری در این روش برای متقاضیان تفاوتی ندارد؛ یعنی شما می توانید به دلایل گوناگون از جمله خرید لوازم خانگی، خرید مسکن و غیره وام خود را دریافت نمایید هم چنین مدارک لازم برای دریافت وام فوری با سند خودرو شامل اصل کارت ملی وام گیرنده و کپی از تمام صفحات آن، اصل سند خودرو و کپی از تمام صفحات آن، مدارک شخص ضمانت کننده و پرداخت مبلغ 5 هزار تومان به منظور پرداخت تمبر مالیاتی می باشد.

وام با سند خودرو یکی از وام ­های فوری محسوب شده که با دریافت آن می­توانید به سرعت مشکلات مالی خود را برطرف کنید. همان­طور که می­دانید دریافت وام از بانک با توجه به طولانی بودن فرآیند آن و شرایط بسیار سخت، اکثر افراد ترجیح می­دهند که به دنبال دریافت وام فوری باشند. در این شرایط می­توانید با ارائه سند خودرویی که دارید، وام دریافت کنید. یکی از مزایای دریافت وام با سند خودرو از هلدینگ طنین سازه این است که در این روش نیازی به ارائه ضامن نخواهید داشت. اما برای دریافت وام با سند خودرو چه شرایطی لازم است؟ برای آشنایی با دریافت وام با سند خودرو در تهران و کرج از هلدینگ طنین سازه در ادامه اطلاعات بیشتری قرار می­دهیم.

وام با سند خودرو

نحوه دریافت وام با سند خودرو چیست؟

چنانچه خودرویی دارید که سند آن شش دانگ کامل به نام شماست، می­توانید با سند آن وام دریافت کنید. بدین ترتیب که به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و سندتان را ارائه می­دهید. هلدینگ پس از بررسی و ارزش­گذاری خودرو، به شما وام پرداخت خواهد کرد. این وام جزو وام­های فوری محسوب می­شود. زیرا از زمانی که شما سندتان را ارائه می­دهید، تا زمانی که تمامی کارها انجام شود و وام پرداخت شود، حداکثر یک روز طول می­کشد. چنانچه شما هم قصد دارید روی سند خودروی خود وام دریافت کنید، می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

مزایای دریافت وام با سند خودرو چیست؟

دریافت وام با سند خودرو مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم درباره آن­ها صحبت کرده و آن­ها را به شما بگوییم. بسیاری از افراد برای کسری بودجه خود خودروی خود را می­فروشند. در ایران خودرو به عنوان یک سرمایه شناخته می­شود. بدین ترتیب با فروش آن شما سرمایه خود را از دست خواهید داد. اما زمانی که وام روی سند خودرو می­گیرید، سرمایه خود را حفظ کردید. زمانی که سرمایه شما حفظ شود، از هزینه­ های اضافی مانند خلافی و نقل و انتقالات سند در جایگاه فروشنده جلوگیری خواهد شد. زمانی که جلوی فروش خودروی خود را گرفتید، و وام سند ماشین دریافت کردید، می­توانید از ماشین خود استفاده کنید. بدین ترتیب هم جلوی ضرر مالی را گرفتید و هم به بالا رفتن ارزش ماشینتان و جلوگیری از ضرر کمک کردید.

هلدینگ طنین سازه ارائه انواع وام با سند خودرو – وام با سند مسکونی و انواع وام فوری

09121979657

زمانی­که برای وام با سند خودرو اقدام می­کنید، باید بدانید که این نوع وام چه مزایایی برای شما به همراه دارد. مهم­ترین مزایای وام با سند خودرو عبارتند از:

 • این وام بدون ضامن است. سند خودرو به عنوان ضمانت نزد هلدینگ طنین سازه می­ماند تا اقساط به طور کامل پرداخت شود.
 • با دریافت این وام شما سرمایه­ خود را حفظ خواهید کرد.
 • این وام فوری بوده و یک روزه پرداخت خواهد شد.
 • هنگامی که وام با خودرو دریافت می­کنید، می­توانید از ماشین استفاده کنید.
 • این وام کار اداری ندارد.

مبلغ وام با سند خودرو چقدر است؟

مبلغ وام با سند خودرو توسط موسسات وام دهنده تعیین می­شود. هنگامی که شما سند خودرو را به هلدینگ طنین سازه ارائه می­دهید، خودرو توسط کارشناس ارزش گذاری شده و به ارزش 70 تا 75 درصد ارزش خودرو به شما وام پرداخت می­شود. بعد از ارزش ­گذاری شما می­توانید مبلغ وام را مشخص کنید.

وام سند ماشین

شرایط دریافت وام با سند خودرو

آیا دریافت وام با سند خودرو برای تمامی متقاضیان یکسان است؟اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید با سند خودرو خود نسبت به دریافت وامی که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.ما در این بخش از مقاله خود قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام با سند خودرو اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم. قطع به یقین اخذ وام با سند خودرو دارای شرایط مختص به خود است. اما در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی مشخص شده یک فرد دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده ای باشد می تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک به عنوان کمک کننده برای وام قرار گیرد. چنین اقدامی دارایی در رهن نامیده می شود و این بدان معنا است که مالک سند به هنگام دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک تا زمان پرداخت نهایی وجهه به عنوان بدهکار شناخته می شود.بنابراین بایستی دارایی خود را به عنوان وثیقه نزد آن ها بگذارد. از جمله شرایط مهم و اصلی دریافت وام با سند خودرو به شرح زیر است:

 • سند خودرو شش دانگ به نام شما باشد.
 • سن شما بالای 18 سال باشد.
 • سابقه چک برگشتی نداشته باشید.
 • پلاک ماشین باید برای تهران یا کرج باشد.

همان­طور که می­دانید، هلدینگ طنین سازه به خودروهایی که پلاک تهران یا کرج دارند، وام با سند خودرو پرداخت می­کنند.

مدارک لازم جهت دریافت وام با سند خودرو چیست؟

فرقی نمی کند به منظور دستیابی به چه هدفی می خواهید نسبت به اخذ وام با سند خودرو اقدام کنید. بسیاری مردم از آن به منظور دریافت وام مسکن، برخی برای دریافت تسهیلات خرید کالا و لوازم خانگی و بسیاری مردم دیگر برای اهداف مختلف دیگری نسبت به اخذ این وام و وثیقه گذاشتن سند خودرو خود اقدام می کنند. در هر صورت اعطای چنین وامی برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

 • ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی از تمامی صفحات
 • ارائه اصل سند خودرو وام گیرنده و تصویر از تمامی صفحات
 • ارائه مدارک لازم شخص ضامن
 • پرداخت مبلغ 5 هزار تومان بابت پرداخت تمبر مالیاتی

با در دست داشتن موارد بالا می­توانید یک روزه وام فوری از هلدینگ طنین سازه دریافت کنید. کارشناسان هلدینگ طنین سازه آماده پرداخت انواع وام فوری از جمله وام با سند خودرو و وام با سند مسکونی هستند. لازم به ذکر است که این وام­ها فوری و یک روزه پرداخت خواهد شد. چنانچه سوالی درباره نحوه دریافت وام دارید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

وام با سند خودرو | اگر چه این روزها کمتر از وام با سند خودرو می‌شنویم اما برخی بانک‌ها همچنان محل دریافت وام خودرو برای متقاضیان هستند و در قالب وام خرید کالاهای مصرفی بادوام می‌توانید نسبت به دریافت وام خودرو اقدام کنید. وام خودرو در حال حاضر برای خرید خودروهای تولید داخل پرداخت می‌شود.سقف این وام در شبکه بانکی کشور 15 میلیون تومان تعیین شده است اما بانک‌هایی نیز هستند که بیشتر از این سقف به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌کنند، در بیشتر این موارد سند خودرو به رهن بانک نمی‌رود اما باید نسبت به مقدار آن ضامن رسمی معتبر با چک کارمندی و گواهی کسر از حقوق داشته باشید. معمولاً این وام باید حداکثر 3 ساله تسویه شود.

به طور معمول بانک‌ها پول را به‌حساب شما واریز نمی‌کنند و تنها در وجه خودروساز یا نمایندگی آن‌ها چک صادر می‌شود. سود این وام‌ها معمولاً همان 24 درصد سالانه است. ممکن است شعباتی پیدا کنید که شرایط متفاوتی داشته، مثل مدت بازپرداخت کوتاه‌تر، سقف اندکی بیشتر، یا تضمین سندی که ممکن است بستگی به شناخت شعبه از شما نیز، داشته باشد.

برای گرفتن وام با سند خودرو شما نیاز به هیچ مدارکی ندارید فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید ما شما را برای گرفتن وام با سند خودرو همیاری کنیم. وام با سند خودرو یکی از وام های فوری می باشد که در عرض یک ساعت به شمنا پرداخت می شود.

هلدینگ طنین سازه علاوه بر وام با سند خودرو، وام با سند مسکونی نیز ارائه می دهد . ما تلاش کردیم هر نوع وامی که مخاطب ما می خواهد به او ارائه دهیم. وام با سند خودرو یکی از بهترین گزینه ها برای رسیدن سریع به تامین سرمایه و یا کسر بودجه می باشد.

سقف وام خودرو با سند خودرو

افراد می­توانند با اهداف مختلف این وام را دریافت کنند. سقف وام فوری خودرو توسط بانک­ها و موسسا تعیین شده و در هر بانک و موسسه­ای متفاوت است. اما نکته­ای باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان مبلغ وام بستگی به قیمت خودروی شما دارد. بدین ترتیب سقف وام خودرو با توجه به قیمت ماشین شما تعیین می­شود. درصورتی می­توانید وام فوری خودرو دریافت کنید سند خودرو به عنوان ضامن در رهن هلدینگ دیوان گروپ قرار خواهد گرفت. پس از پرداخت کامل اقساط وام، دوباره سند به شما باز گردانده می­شود.

تعداد اقساط و سود وام با سند خودرو

سود وام با سند خودرو 18 درصد است. تعداد اقساط این وام توسط متقاضی تعیین خواهد شد. شما می­توانید تعیین کنید که بازپرداخت اقساط به چه صورت و چه تعداد باشد. توجه داشته باشید که تعداد اقساط باید بین 12 تا 36 ماه باشد. اگر موفق به پرداخت وام نشدید، هلدینگ طنین سازه ماشین شما را مصادره خواهد کرد. بنابراین در پرداخت اقساط خود جدی باشید.

 

وام با سند خودرو

وام با سند خودرو به چه ماشین ­هایی تعلق می­گیرد؟

در هلدینگ دیوان گروپ، وام فوری خودرو به ماشین­های خارجی و داخلی ارائه می­شود. شما می­توانید به ارزش 80 درصد قیمت خودروی خود وام دریافت کنید. این در حالی است که از زمانی که وام دریافت کردید تا پایان پرداخت اقساط از خودروی خودروی خود استفاده کنید.

سایر وام ها

آیا اصطلاح وام فوری را شنیده اید؟

آیا تاکنون خواستار دریافت وام فوری بوده اید؟ آیا می دانید چگونه می توان در کسری از زمان وام دریافت کرد؟ لطفا تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا از شرایط و چگونگی دریافت آن مطلع شوید.

ممکن است شما برای مسائل گوناگونی از جمله ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو، لوازم خانه و غیره به پول نیاز داشته باشید و آنقدر فرصت نداشته باشید که در صف نوبت وام گیرندگان و سلسله مراتب بانکی قرار بگیرید یا اینکه مقدار نقدینگی کافی به منظور سپرده گذاری در بانک ها را نداشته باشید در این شرایط دریافت وام فوری برای شما بسیار کارآمد می باشد. به عبارت دیگر همان دریافت وام یا نقدینگی می باشد که تحت شرایط خاص به افرادی که به پول احتیاج دارند و خواستار دریافت وام فوری هستند، می باشد. در ادامه به توضیح نحوه ی دریافت وام فوری و شرایط آن خواهیم پرداخت.

آیا با نحوه ی دریافت وام فوری آشنایی دارید؟

به منظور دریافت وام فوری نیاز هرگز به سپرده گذاری طولانی در بانک ها نمی باشد؛ علاوه بر اینکه شما مقدار نقدینگی کافی یا فرصت کافی برای خواباندن پول در بانک ندارید، ممکن است افرادی باشند که سپرده کافی برای دریافت وام دارند و خواستار دریافت وام نباشند یا اینکه شرایط لازم مانند ضامن را نداشته باشند اما میانگین سپرده شان برای گرفتن وام کافی باشد. در این شرایط می توانید حق وام آن ها را بخرید و با پرداخت مبلغی صاحب وام فوری شوید. شاید شنیدن کلمه ی فروش وام برایتان عجیب و تازه به نظر برسد اما در حال حاضر با این روش می توان در سریع ترین زمان ممکن صاحب وام فوری بانکی شد.

روند دریافت وام با این شرایط بدین صورت است که شما به جای شخصی که سپرده کافی در بانک دارد و شرایط تقاضای وام را دارد، ضامن های مورد نیاز و کافی را تهیه می فرمایید تا آن فرد بتواند تقاضای دریافت وام داده و آن را دریافت نماید. یکی از مهم ترین نکاتی که برای دریافت وام فوری باید به آن توجه کنید این است که ضروری است بین خودتان و فردی که قصد فروش وام خود را دارد، در محضر قراردادی امضا نمایید از این جهت که شخص وام گیرنده پس از گرفتن وام و کسر آن مبلغی که متعلق به خودش است، مابقی مبلغ را بر اساس قرارداد به حساب شما واریز نماید. اهمیت این قضیه به علت مسئله ی مالی بودن و ایجاد پشتوانه ای برای خودتان می باشد. پیش از دریافت وام فوری لازم است از فروشنده ی وام فوری مبلغی چک و سفته به علت ضمانت حسن انجام کار دریافت نمایید.

اخذ وام

 • یک
 • دو

آمار مشتریان خوب ما

 • یک
 • دو

آیا وام خودرو فوری است؟

یکی از راه­های عالی برای تامین نقدینگی وام فوری خودرو است. اگر شما صاحب خودرو هستید، با ارائه سند به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید به ارزش 80 درصد قیمت خودرو وام دریافت کنید. اقساط این وام 12 تا 36 ماه است. یکی از تسهیلاتی که به راحتی و بدون ضامن می­توان از موسسات وام دهنده دریافت کرد، وام با سند خودرو است. این در حالی است که برای دریافت وام از بانک شما علاوه بر اینکه باید ضامن معتبر معرفی کنید، چند ماه باید صبر کنید تا وام به شما پرداخت شود. علاوه بر این برای دریافت وام بانکی شما درگیر کار اداری خواهید شد. این در حالی است که با ارائه سند خودروی خود به موسسات وام دهنده بعد از تایید سند مبلغ وام به صورت آنی به شما پرداخت خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با وام فوری خودرو پیشنهاد می­کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

چرا می گوییم وام فوری خودرو ؟!

یکی از سریع­ترین و راحت­ترین روش­های دریافت وام فوری، وام با سند خودرو است. شما با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود می­توانید وام فوری بدون ضامن دریافت کنید. بنابراین این وام جزو وام­ های بدون ضامن بوده و تنها ضمانتی که باید ارائه دهید، سند خودرو است. توجه داشته باشید که وام در صورتی به شما پرداخت می­شود که 6 دانگ سند کامل به نامتان باشد. یکی از مزایای وام فوری خودرو این است که شما می­توانید از ماشینتان در زمان پرداخت اقساط استفاده کنید.

وام فوری خودرو

دلایل مناسب بودن وام فوری خودرو

حال که با وام فوری خودرو آشنا شدید، ممکن است که این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا وام با سند خودرو مناسب است؟ مهم­ترین دلایل این است که سود این وام با وام­های دیگر نداشته و این وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد. علاوه بر این همان­طور که قبلا اشاره کردیم، نیازی نیست که یک ضامن معتبر معرفی کنید. تصور کنید که شما قرار است که یک معامله­ای انجام دهید. اگر برای دریافت وام به بانک مراجعه کنید، تا مراحل اداری را انجام دهید، امکان این وجود دارد که معامله کنسل شود. زیرا پروسه دریافت وام از بانک بسیار طول می­کشد. اما شما با مراجعه به هدلینگ دیوان گروپ تنها کافیست که سند خودروی خود راارائه دهید تا وام بگیرید.