وام سند مسکونی

وام بانک ملت با سند ملکی
0 (0)

وام بانک ملت با سند ملکی

معرفی ضامن همیشه یکی از بزرگترین معضلات دریافت وام است و معمولا اکثر متقاضیان وام بیشترین زمان را صرف پیدا کردن ضامن می کنند. نظرتان درباره ی دریافت وام بدون ضامن یا وام بانک ملت با سند ملکی چیست؟  اگر مایل هستید وام بدون ضامن دریافت کنید این مقاله را از دست ندهید زیرا امروز قرار است به طور مفصل درباره وام بانک ملت با سند ملکی با یکدیگر صحبت کنیم.

لازم به ذکر است که بانک ملت یکی از بانک های معتبر و مطرح ایران است که به افراد صاحب سند وام می دهد. باید خدمتتان عرض کنیم که دریافت وام با سند مزیت های زیادی دارد و یکی از این مزیت ها واریز فوری آن است و از همه مهمتر برای دریافت وام با سند مسکونی دیگر نیازی به معرفی ضامن ندارید.

شرایط وام بانک ملت با سند ملکی

اگر متقاضی دریافت وام بانک ملت با سند ملکی هستید باید به چندین شرط این بانک توجه کنید.

 • اولین و مهم ترین شرطی که برای دریافت وام با سند وجود دارد این است که سند شش دانگ ملک باید به نام خودتان یا این که به نام فامیل درجه یکتان باشد. علاوه بر این باید اضافه کنیم که باید بررسی کنید که سند هیچ مشکلی نداشته باشد.
 • سندی که به بانک ارائه می دهید حتما باید در دفتر اسناد رسمی ثبت گردد.
 • سند ارائه شده نباید در رهن بانک یا موسسه ی دیگری باشد.
 • سند مورد نظر نباید مشکلی در انتقال یا خرید و فروش داشته باشد.

وام بانک ملت با سند ملکی

نکاتی که قبل از دریافت وام با سند ملکی باید رعایت شوند

 • بررسی کنید که سند ملکیتان مشکل قضایی ندارد. این کار با مراجعه به دفتر اسناد رسمی امکان پذیر است.
 • مطمئن شوید سندی که به بانک ارائه می دهید برای پروژه ای استفاده نمی شود. برخی بانک ها و موسسات فقط به پروژه های ساخت و ساز و خرید خانه ی جدید وام می دهند.
 • از آن جایی که هر بانک شرایط و الزامات خاصی برای اعطای وام دارد بهتر است از قبل به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنید درباره شرایط وام این بانک سوال بپرسید.
 • نکته ی مهم دیگری که قبل از دریافت وام بانک ملت با سند ملکی باید به آن توجه کنید این است که اعتبار سابقه خود را بررسی کنید. متاسفانه اگر سابقه ی خوبی در پرداخت وام های قبلی نداشته باشید شانس دریافت وام مجدد کمتر می شود.

دریافت وام با سند ملکی از طنین سازه

همان گونه که در طی این مقاله اشاره کردیم دریافت وام بانک ملت با سند ملکی دارای مزیت ها و همچنین شرایط زیادی است که گاهی اوقات برخی افراد نمی توانند آن را دریافت کنند. چنان چه خیلی فوری به نقدینگی نیاز دارید و به دنبال یک راه حل ساده تر برای دریافت وام با سند ملکی هستید ما یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم. شما می توانید همین حالا برای دریافت وام از طنین سازه اقدام کنید.

موسسه مالی طنین سازه یک موسسه های شناخته شده و مطرح است که برای کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی در موارد خاص تشکیل شده است و خیلی فوری می تواند به کاربران وام بدهد. یادتان باشد که برای دریافت وام از موسسه نیز باید یک سری شروط را رعایت کنید. ما در ادامه تعدادی از این شروط را برای شما نام می بریم اما شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان طنین سازه تماس بگیرید.

 • درخواست دهنده ی وام باید در رده ی سنی ۱۸ تا ۶۵ سال باشد.
 • فرد باید درآمد ثابت داشته باشد تا بتواند از پس اقساط وام بربیاید.
 • سند ملک حتما برای شهر تهران و استان البرز باشد.
 • حداقل ۶ ماه سابقه ی کار برای فرد متقاضی الزامی است.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *