وام

وام بانک سپه بدون ضامن
0 (0)

وام بانک سپه بدون ضامن

وام بانک سپه بدون ضامن را چگونه دریافت کنیم؟ بسیاری از افراد هنگامی که قصد دریافت یک وام را دارند و می‌خواهند از یک بانک وامی را دریافت کنند برای گذراندن برخی از مراحل دریافت وام به مشکل برمی‌خورند که یکی از بزرگترین این مراحل پیدا کردن ضامن و معرفی یک یا چندین ضامن به بانک می‌باشد که برای بسیاری از افراد پیدا کردن ضامن مشکلی بزرگ و اساسی می‌باشد که به هیچ عنوان نمی‌توانند شخصی را به عنوان ضامن به بانک معرفی کنند. به همین دلیل در بسیاری از مواقع از گرفتن وام کناره‌گیری می‌کنند و نمی‌توانند وام خود را دریافت کرده و مشکلات خود را حل کنند. اما امروزه بانک‌های بسیار زیادی طرح‌هایی را گذاشته‌اند که در آن وام بدون ضامن را به مشتریان و متقاضیان خود ارائه می‌کنند که ما قصد داریم در ادامه شما را با این نوع وام بیشتر آشنا کنیم.

بانک سپه تسهیلاتی را دارا می‌باشد که برخی از وام‌های خود را بدون نیاز به معرفی ضامن به متقاضیان و مشتریان خود پرداخت می‌کند که افراد بسیار زیادی قصد دریافت وام بدون ضامن بانک سپه را دارا می‌باشند و می‌خواهند از شرایط آن مطلع شوند. ما در ادامه این مقاله شما را با شرایط دریافت این وام آشنا خواهیم کرد و موارد لازم را در مورد دریافت وام بدون ضامن بانک سپه برای شما توضیح خواهیم داد.

وام بانک سپه بدون ضامن

نحوه دریافت وام بانک سپه بدون ضامن چگونه است؟

مبلغ وام بدون ضامن بانک سپه در سال ۱۴۰۲ طبق بخشنامه اعلامی توسط بانک سپه ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. میزان سود کارمزد سالانه این وام ۱۸ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن ۴۸ ماهه یعنی ۴ سال می‌باشد. برای دریافت این وام از بانک سپه شما نیاز به ضامن ندارید و فقط باید از توی بانک مرکزی حساب بانک سپه شما اعتبارسنجی شود.

در مرحله اول برای دریافت وام بدون ضامن بانک سپه شما باید در یکی از شعبه‌های این بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشید و اگر چنانچه این حساب را ندارید باید در یک شعبه از بانک سپه این حساب را افتتاح کنید. یکی دیگر از شرایط دریافت وام بدون ضامن بانک سپه این است که شما باید حقوق یا مستمری خود را از طریق بانک سپه دریافت کنید. یعنی چنانچه حقوق بگیر یا مستمری بگیر یکی از ارگان‌های دولتی و یا خصوصی هستید باید حقوق و مزایای ماهانه شما به حساب بانک سپه شما واریز شود تا مشمول دریافت این وام شوید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید با هلدینگ طنین سازه تماس گرفته و شرایط دریافت وام را جویا شوید.

وام بانک سپه بدون ضامن

چه چیزهایی در نتیجه اعتبارسنجی تاثیر می‌گذارد؟

همانطور که گفته شد اعتبارسنجی توسط بانک مرکزی برای دریافت وام بدون ضامن بسیار مهم بوده و اگر شما امتیاز مد نظر آنها را به دست نیاورید ممکن است نتوانید وام بانک سپه بدون ضامن را دریافت کنید. بدیهی است که برای دریافت بالاترین رتبه اعتباری و اینکه مشمول وام ۱۰۰ میلیونی وام بانک سپه بدون ضامن شوید باید خوش حساب باشید. یعنی نباید اقساط عقب افتاده و یا چک برگشتی و بدهی به بانک را داشته باشید. پس نباید در لیست سیاه بانک مرکزی قرار داشته باشید و میزان حقوق دریافتی ماهانه شما با میزان اقساط وام شما همخوانی داشته باشد تا بانک از این قضیه اطمینان داشته باشد که شما برای بازپرداخت وام دچار مشکل نشوید و بتوانید اقساط وام را سر وقت پرداخت کنید.

مهمترین عامل تاثیرگذار بر نتیجه رتبه اعتبار شما پس از توانایی در بازپرد اقساط نحوه پرداخت اقساط وام‌های قبلی شما می‌باشد به این صورت که اگر اقساط وام‌های قبلی خود را به موقع پرداخت کرده باشید و بدهی جاری یا تاخیر در پرداخت اقساط به بانک نداشته باشید بالاترین  امتیاز اعتبارسنجی را دریافت خواهید کرد.

همچنین عوامل دیگری از جمله تنوع در دریافت وام‌های قبلی و داشتن مجموعه‌ای از حساب‌ها از جمله اقساط و وام‌های خانه و کارت‌های اعتباری ممکن است باعث بالا رفتن رتبه اعتباری شما در بانک مرکزی شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *