وام

چه زمانی می توانیم از وام بازنشستگان استفاده کنیم؟
0 (0)

وام بازنشستگان

قطعا تا به امروز چندین بار نام وام بازنشستگان را شنیده اید و می دانید که این وام مخصوص افراد مستمری بگیر است. معمولا بانک ها و موسسات مالی در زمان های مشخصی به بازنشستگان و مستمری بگیران وام می دهند. شما می توانید از طریق اخبار یا مراجعه به شعب بانک مورد نظر زمان اعطا وام را بفهمید. باید خدمتتان عرض کنیم که دریافت این نوع وام شرایط خاصی دارد که ما در این بخش به تعدادی از آن ها می پردازیم.

  • سن متقاضی: لازم به ذکر است که برخی بانک ها این وام را تنها به افراد بالای ۶۰ تا ۶۵ می دهند پس حتما درباده شرایط سنی از بانک موردنظر سوال بپرسید.
  • درآمد بازنشستگی: جالب است بدانید که برخی بانک ها برای درخواست وام حداقل درآمد را تعیین می کنند؛ یعنی درآمد متقاضی باید از یک حدی بالا تر باشد تا بانک تایید کند که شما می توانید اقساط را پرداخت کنید.
  • تاریخ بازنشستگی: حواستان باشد که معمولا پس از یک سال از تاریخ بازنشستگی می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
  • سابقه اعتبار: بعضی از بانک ها به سابقه اعتبار متقاضی نیز توجه می کنند؛ چنان چه سابقه خوبی داشته باشید فورا درخواست شما تایید می شود.

وام بازنشستگان

ثبت نام اینترنتی وام بازنشستگان آغاز شد

سامانه ثبت نام اینترنتی مدتی است فعال شده و افرادی که واجد شرایط هستند می توانند تا پایان سال جاری برای ثبت نام وام خود به سامانه مورد نظر مراجعه کنند. شایان به ذکر است مبلغ این وام متغییر است و هر بار به طور دقیق اعلام می شود و وام مورد نظر به بازنشستگان واجد شرایط تعلق می گیرد. صندوق بازنشستگی بازپرداخت این وام را ۳۶ ماهه و با کارمزد سالانه ۴ درصد اعلام کرده است.

دریافت وام بازنشستگی از موسسه های مالی

چنان چه به دنبال دریافت وام فوری از بانک ها هستید و به هر دلیلی موفق نشده اید می توانید برای موسسه های مالی درخواست خود را ارسال کنید. موسسه مالی طنین سازه یکی از بهترین موسسه های است که می توانید از آن وام دریافت کنید.  البته این موسسه نیز برای پرداخت وام شرایط  خاصی دارد که شما باید آن ها را رعایت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سایت در ارتباط باشید تا آن ها شما را راهنمایی کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *