وام

وام آزاد چیست؟
0 (0)

وام آزاد چیست؟

همانگونه که می دانید بانک ها به افراد مختلف وام می دهند و برای اعطای وام هر وامی نیز شرایط خاصی دارند اما باید خدمتتان عرض کنیم که وام آزاد توسط موسسات و افراد پرداخت می شود. مهمترین ویژگی این نوع وام این است که وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی حداقل یک ساعت و حداکثر دو روز پرداخت می شود. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که این وام شرایط بسیار آسانی دارد و شما می توانید بدون مشکلی آن را دریافت کنید.

شرایط دریافت وام آزاد

برای دریافت وام آزاد از موسسه مالی طنین سازه باید سند ملک یا خودرو خود را به موسسه تحویل دهید. لازم به ذکر است که سند خودرو یا ملک مورد نظر حتما باید برای تهران باشد و سند نیز به نام وام گیرنده یا همسر او باشد.

چنان چه این شرایط را داشته باشید و کارشناس های طنین سازه اعتبار ملک را تایید کردند بین ۷۰ تا ۹۰ درصد ارزش دارایی مورد نظرتان را به شما می دهند. سن متقاضی ، درآمد ثابت و پایدار داشتن به همراه اعتبار داشتن از دیگر شروط دریافت وام از طنین سازه است.

وام آزاد چیست؟

مزایای دریافت وام آزاد

قطعا می دانید که بانک ها شرایط بسیار دشواری برای اعطا وام دارند و شما برای دریافت آن به سپرده گذاری بلند مدت، چندین ضامن و غیره نیاز دارد اما وام آزاد این گونه نیست و شما تنها با ارائه سند ملکی یا خودرو خود مبلغ مورد نظر خود را دریافت می کنید. پرداخت فوری این وام از دیگر مزیت های آن به حساب می آید؛

دیگر لازم نیست چندین ماه در صف انتظار وام بمانید. مهمترین مزیت این وام حفظ ارزش دارایی شما است؛ اکثر افراد در مواقعی که به پول نیاز دارند فوری به فکر فروش دارایی های خود می افتند دقت کنید که با دریافت وام آزاد نه تنها دارایی خود را حفظ می کنید بلکه خیلی فوری پول مورد نیاز خود را دریافت می کنید.

چگونه وام آزاد را فوری دریافت کنیم ؟

دریافت وام آزاد از موسسه طنین سازه اصلا کار سختی نیست و شما خیلی راحت می توانید آن را دریافت کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های موسسه تماس بگیرید تا آن ها مراحل اداری وام را برای شما شرح دهند تا خیلی راحت و بدون مشکل وام دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *