وام

وام۷۰۰ میلیونی
0 (0)

وام۷۰۰ میلیونی

وام۷۰۰ میلیونی را چگونه می توان دریافت نمود و چه شرایطی نیاز دارد؟ همان گونه که می دانید این روز ها شاهد افزایش بیش از حد مسکن هستیم و خرید خانه از توان افراد زیادی خارج شده است به همین دلیل دولت برای حل کردن این مشکل سعی کرده است که وام مسکن را بیش تر کند اما به نظر شما چه کسانی توانایی دریافت و هم‌ چنین پرداخت وام ۷۰۰ میلیونی مسکن را دارند؟

یا این که این وام برای چه کار هایی است.  لازم به ذکر است که این وام برای پروژه های بزرگ دیگری مثل خرید خودرو ، ساخت و  ساز ، تجهیزات صنعتی و غیره نیز مناسب است که علاوه بر افراد به شرکت ها نیز تعلق می گیرد.

همان گونه که می توانید حدس بزنید دریافت وام ۷۰۰‌میلیونی شرایط سخت تری نسبت به وام های کوچک تر دارد و موسسه مورد نظر بیش تر در رابطه با توانایی بازپرداخت وام تحقیق می کند. شایان به ذکر است که باز پرداخت این نوع وام از وام های دیگر طولانی تر است و نرخ بهره ی آن نیز قطعا بالا تر خواهد بود. اما به طور کلی دریافت وام ۷۰۰‌میلیونی یک فرصت عالی برای انجام کار های بزرگ است.

 

وام۷۰۰ میلیونی

دریافت وام۷۰۰ میلیونی از طنین سازه

هلدینگ طنین سازه یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین موسسه های مالی است که شرایط دریافت وام را خیلی راحت تر کرده است و دیگر لازم نیست برای دریافت وام۷۰۰ میلیونی شرایط سخت و طولانی را بگذرانید. شما حتی می توانید به صورت غیر حضوری نیز درخواست وام دهید و مدارک خود را به این موسسه ارائه دهید تا کارشناسان مدارک شما را بررسی کنند و سابقه شما را بررسی کنند که آیا می توانید اقساط خود را به موقع پرداخت کنید یا خیر؟

شرایط دریافت وام از طنین سازه

دقت کنید که شرایط هر وام به عوامل مختلفی بستگی دارد اما یک سری شرایط وجود دارند که به طور کلی در تمامی وام ها یک سان اند و عبارتند از:

  • برای دریافت وام از موسسه طنین سازه حداقل باید ۶ ماه سابقه کاری داشته باشید.
  • دارای درآمد ثابتی باشید تا کارشناسان تایید کنند که می توانید اقساط وام را سر وقت پرداخت کنید.
  • جز افرادی که در لیست سیاه قرار دارند و بدهی مالی دارند نباشید.
  • سند ملک یا خودرو برای تضمین داشته باشید؛ البته باید به این نکته اشاره کنیم سند ملک فقط باید به نام گیرنده وام یا همسر او باشد و خانه در تهران و یا این که پلاک خودرو برای تهران و البرز باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *