وام سند مسکونی

با سند خانه چه قدر وام می دهند
0 (0)

با سند خانه چه قدر وام می دهند

با سند خانه چه قدر وام می دهند ؟ اگر مایل هستید بدانید با سند خونه چه قدر وام می دهند و شرایط دریافت وام با سند ملکی چیست چند دقیقه از وقت خود را در اختیار ما قرار دهید.  لازم به ذکر است که مقدار وامی که بانک یا موسسه مالی به شما برای خرید یا ساخت یک خانه می‌ دهد  به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل موارد زیر است.

  • درآمد: درآمد شخص وام گیرنده یکی از مهم ترین موارد در تعیین مبلغ وام است؛ این گونه بانک یا موسسه مورد نظر مطمئن می شود که فرد می تواند اقساط خود را به موقع پرداخت کند.
  • سابقه اعتبار: سابقه پرداخت وام‌ های قبلی، کارکرد های بانکی صحیح و عوامل دیگر مثل تعهد های قبلی نقش زیادی بر تصمیم بانک در خصوص مقدار وام دارند.
  • ارزش سند ملک: این که ملک فرد چه قدر ارزش داشته باشد  نیز خیلی در تعیین مبلغ وام موثر است. برای مثال بانک ها معمولا ۵۰ درصد قیمت ملک به کاربران وام می دهند.

با توجه به این عوامل نمی ‌توان به طور دقیق مقدار وام را تعیین کرد. برای اطلاعات دقیق‌ تر بهتر است با بانک یا موسسه مالی مورد نظر خود تماس بگیرید.

با سند خانه چه قدر وام می دهند

دریافت وام با سند ملکی چگونه است؟

شاید با خود بپرسید منظور از دریافت وام با سند ملکی چیست؟ باید خدمتتان عرض کنیم که موسساتی هم چون هلدینگ طنین سازه در ازای پرداخت وام سند ملک فرد را دریافت می کنند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تنها ارائه سند ملکی کافی نیست و برای دریافت وام باید شرایط خاصی داشته باشید.

دقت کنید که اصلی ترین شرط برای گرفتن وام با سند این است که سند مورد نظر شش دانگ به نام وام گیرنده باشد و در رهن بانک با موسسه دیگری نباشد‌ علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که سند خانه مورد نظر باید در دفتر ثبت اسناد ثبت شده باشد در غیر این صورت سند ارزشی ندارد.

مدارک لازم برای وام با سند ملکی | با سند خانه چه قدر وام می دهند

شایان به ذکر است که برای دریافت وام با سند ملکی  باید یک سری مدارک برای تایید احراز هویت و منطقه مسکونی تحویل  داده شود. این مدارک شامل کپی از تمام صفحات شناسنامه فرد وام گیرنده، کپی کارت ملی وی، گواهی اشتغال به کار ، فیش حقوقی و نامه کسر از حقوق، تصویر سند ملک هستند.

با سند خانه چه قدر وام می دهند

باز پرداخت وام با سند خانه | با سند خانه چه قدر وام می دهند

با سند خانه چه قدر وام می دهند؟ باز پرداخت وام با سند ملکی نیز هم چون هر وام دیگری به صورت قسطی انجام می شود و این اقساط باید سر وقت پرداخت شوند در غیر این صورت فرد باید دیر کرد بپردازد.

باید اضافه کنیم که در صورت عدم پرداخت  بانک یا موسسه مورد نظر می تواند ملک را بفروشد و با پول آن بدهی شما را تسویه کند.  شما قبل از ارسال درخواست وام باید درباره نحوه بازپرداخت وام  و مبلغ قسط های خود سوال بپرسید و چنان چه توانایی بازپرداخت آن را داشتید مراحل بعد را انجام دهید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *